Zayıflama Önerileri


1x1.trans

Fazla kilolarından hangi kadın şikâyet etmez ki. Şikâyetlerin sonu gelmeli. Artık istediğiniz kıyafeti giyebilmeli, elbisenizden taşan göbeğinizi görmemelisiniz. O zaman diyoruz ki doğru beslenme zamanı doğru davranmanın tam da sırası. Peki, bunun için ne yapmalısınız?

İki Hafta da İki Beden İncelmek


  1. Yatmadan önce 1 bardak suyun içine 2 ceviz atın ve üzerini kapatın. Sabah uyandığınızda ilk işiniz bu vitamin deposunu vücudunuzla tanıştırmak olmalı. Sindirim sisteminizi hızlandıracak bu karışım yeme isteğinizi de azaltacaktır.
  2. Şeker ve kafein içeren tüm içeceklerden uzak durmalısınız. Vücut bu iki kötülükten uzaklaştıkça temizlenecek ve metabolizmanızın hızlandığını göreceksiniz.
  3. Yediğiniz yiyecekleri vücut belli saatlerde daha kolay sindirir. Öğlene kadar yediğiniz yiyecekler daha çabuk sindirileceği için öğleden sonra tükettiklerinize daha da dikkat etmelisiniz.
  4. Su bize doğuştan verilmiş en büyük ödüldür. Toksinleri atmak için bol su içmelisiniz.
  5. Sebze ve meyveleri gündüz yemeli akşam saatlerinde yorulmuş vücudunuza fazla yüklenmemelisiniz.
  6. Yediklerinizi çok çiğnemelisiniz. Doğrudan yuttuğunuz yiyecekler size sadece yağ olarak geri dönecektir.
  7. Karbonhidrat içeren yiyeceklerden uzak durmalısınız ve asla ekmek yememelisiniz

Zayıflamanın Püf Noktaları

Hepinizin bildiği fakat uygulamada güçlük çektiği bu küçük sırları sadece 2 hafta denediğinizde bedeninizin 2 beden daha küçüldüğünü göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Soğuk Algınlığı İçin Sıcak Tüyolar başlıklı makalemizde Soğuk Algınlığı İçin Sıcak Tüyolar ve soğuk algınlığı tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*