Yeni Sezonun Güzellik Trendleri


Yeni-Sezonun-Guzellik-Trendleri

Yeni sezonda bizi neler beliyor

Ödül törenlerine katılan ünlüler yeni sezonda bizlere neyin moda olacağının da haberini veriyor diyebiliriz. İşte yeni sezonda güzellik trendleri neler, karşımıza çıkacak yenilikler neler sizler için derledik.

1.Kakül ve perçemler

Bu yıl saçlarınızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız kakül veya perçem deneyebilirsiniz. Kırmızı hali da birçok ünlü yeni kakül ve perçemleri ile karşımıza çıktı. Eğer saç kesiminde cesursanız o zaman kıza bir kakül tercih edebilirsiniz. Ama böyle bir cesaretim yok diyorsanız o zaman daha uzun perçemler kestirebilirsiniz.

2. Doğal saç dalgaları

Saçlarda bu sezon doğallık moda. Fazla abartılmadan ister günlük yaşamda ister katılacağınız davetlerde doğal dalgalar yaparak kullanabilirsiniz. Gösterişten uzak abartılı olmayan bu saçı yine doğal bir makyaj ile tamamlayıp kullanabilirsiniz.

3. Kedi gözleri

Kuyruklu eyeliner’lar bir kaç sene önce oldukça modaydı. Bu sene bu moda geri dönüyor ve kedi gözleri olarak tabir edilen trend ortaya çıkıyor. Kırmızı halıda birçok ünlü de gördüğümüz bu makyaj bu sezon bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilebilecek. Kuyruklu eyeleiner’ınızı iyi bir şekilde yapmak için likit eyelenir’a ve biraz cesarete ihtiyacınız olacak. Eyeliner’ınızı ister kısa kuyruk yapın ister uzun kuyruk. Kısa sürede bu kuyruğu yapmaya alışacaksınız ve size yakışan modeli bulacaksınız.

4. Kırmızı ruj

Bu senenin en çok dikkat çeken güzellik trendi kırmızı ruj. Kırmızı rujlar farklı tonları ile bu sene hem günlük yaşamda hem iş ortamında hem de katılacağınız davetlerde kullanabileceğiniz renk olacak. Makyaj alışverişinizi yaparken mutlaka size yakışan birkaç ton kırmızı ruj almayı ihmal etmeyin.

kaynak: http://www.buseterim.com.tr/guzellik/yeni-sezondan-guzellik-trendleri/3905#kedi-gozleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*