2013-2014 Şık Yeni Trend Tulum ModelleriÖnceki yıllarda olduğu gibi 2013’te de  tulum modelleri kadınlar tarafından çok beğenilen ve kullanılan rahat kıyafet modelleri arasında yer alıyor. Tulumların kolay ve pratik kullanımı olmasının yanı sıra her yerde giyilebilen tulumlar kadınların yeni sezonda da en çok ilgi gösterdiği kıyafetlerden olacaktır. 2013’te yeni sezon için hazırlanan tulum modelleri yine farklı ve çarpıcı renklere sahipler. Sizde eğer fiziğinize güveniyorsanız ve size yakıştığına inanıyorsanız siz de rahatlıkla tulum modelleri deneyebilirsiniz. Tulum sayesinde elbise kombin etme derdini de ortadan kaldırmış olacaksınız.

 

Tulum modelleri renk seçimi

Bu yıl tasarlanan tulum modellerinde özellikle yaza hazırlık yapanlar için yeni modellere yer veriliyor. Bu yeni modeller içinde lacivert, siyah, yeşil, beyaz, kırmızı, turuncu gibi renkler kullanılmakta. Bu modellerde pantolon kısmı farklı kesimlerde olan modellere bulunmakta. Tulumlarda dar paçalı ya da aksine bol paçalı modelleri yeni sezon tulum modellerinde görebilirsiniz. Ayrıca kemer, kol ve yaka ayrıntıları ile farklı modellerin tasarlandığı tulumları da yine yeni sezonda görebilirsiniz. Özel tasarımları da bulabileceğiniz 2013 tulum modellerinde altın düğmeli modelleri dikkat çeken ayrıntılar arasında yer alıyor. Bu yıla damgasını vuran zımbalı ya da işlemeli olan tulum modelleri de şık olmayı seven kadınlar için yeni alternatifler sunuyor.

 

Tulum modelleri seçerken neye dikkat etmek gerekir?

2013 tulum modelleri yaza özgü hazırlandıklarında kısa kollu ya da kolsuz modelleri sergilemektedir ayrıca tesettürlü bayanlar içinde kullanışlı ve güzel tulum modelleri de bulunmakta. Bu yıldaki modelleri de kolları ve beli lastikli modeller ve beli kemerli olarak görebilirsiniz. Tasarlanan tulum modelleri daha çok gömlek pantolon kombinleri gibi görünmesine rağmen şık seçenekleriniz arasında yer almakta.

Tulum modellerini dikkat çekici kılan özelliklerden bir tanesi de tesettür modası için de uygun ürünlerin yer almasıdır. 2013 te tesettürlü bayanların da kullanabileceği tulum modelleri yine canlı renklerde örnekler sunduğu gibi ince detayları ile şık çözümler oluşturmaktadır. İşte sizin için seçtiğimiz bu yaza damgasını vuran tulum modelleri…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*