Yeni Sezon Sonbahar KombinleriDoğada görsel bir şölen sunan ve en sevilen mevsimler arasında yer alan sonbaharda kıyafet önerileri oldukça çok fazla olmakla birlikte, havaların değişkenliği insanların ne giyeceği konusunda kafalarını karıştırmaktadır. Sabah saatlerinde serin olan havanın öğleden sonra yaz sıcağı noktalarına ulaşması ve gece tekrardan serinlemesi özellikle tüm günü dışarıda geçirecek olanlar için büyük bir kargaşaya ve kararsızlığa yol açmaktadır.

Yeni Sezon Sonbahar Pantolon Kombinleri

Kararsız havaların en uygun giyim parçalarından olan pantolonlar, üzerine giyilecek kısa kollu ince bir bluz ile kombinlendiğinde bu havalar için en ideal birlikteliği oluşturmuş olacaktır. Havanın serinlemesi ihtimali göz önünde bulundurularak uzun kollu bir hırka veya sweatshirt alınması ve her mevsime uygun olan kapalı babetlerin tercih edilmesi kombin açısından hem kullanışlı hem de şık bir tercih olacaktır.

Yeni Sezon Sonbahar Elbise Kombinleri

Elbise şıklığından asla vazgeçmeyen bayanların tercihi bu mevsimde de değişmeyecek, ancak mevsimin getirdiklerinden dolayı uzun kollu elbiselerden yana tercih kullanılacaktır. Spor ayakkabı ve kot ceket ile tamamlandığında hem günlük hem de şık bir kombin oluşturmuş olacak bu elbise modelleri, her ihtimal göz önünde bulundurularak bir şal ile de tamamlanmalı ve böylece gün içerisindeki hava değişimlerinden minimum zarar görmek sağlanmalıdır.

Yeni Sezon Sonbahar Şort Kombinleri

Yağmurlu ve karlı havalarda pek tercih edilmeyen şortlar, güneşli ama serin sonbahar havaları için de ideal tercihler olmaktadır. Bu sezonun modası olan yüksek belli şortların tercih edileceği bu kombinlerde sade askılı veya kısa kollu bir bluz ve uzun kollu gömlek hem şık hem de koruyucu birer tamamlayıcı olacaklardır. Şal ve güneş gözlüğü ile de tamamlanan bu kombinler spor babetler kullanılarak günlük bir tarza dönüştürülen kombinler meydana getirmektedir.