Yazlık Bayan Kot Gömlek Modelleri


1x1.trans

Kot gömlekler, her daim bayanların dolaplarında bulundurdukları nadide parçalardandır. Kot gömlek modelleri, bayanları olduğundan daha genç gösteren giysiler olduğu için özellikle de yaz aylarında bayanlar sıkça kot gömleklerle kombin yapmayı tercih etmektedir. Yazlık kot gömlekler genellikle ince bir dokuya sahiptir. Ayrıca kısa kollu ve kolsuz kot gömlek modelleri son yılların trendleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra, önden bağlamalı gömlekler yaz modasında büyük bir öneme sahip bulunuyor. Bunun yanı sıra taşlı, desenli ve renkli kot gömlekler de bayanların şıklığını tamamlayan parçalar arasında yer alıyor. Özellikle de puantiye desenler kot gömleklerde sıkça kullanılmaktadır. Yaz aylarında rahat hareket etmek ve şık görünmek isteyen bayanların sıkça kot gömlek kombinlerine yöneldiğini görüyoruz.


Doğru bir şekilde yapıldığında kot gömlek kombinleri sizi olduğunuzdan daha genç ve sportif gösterecektir. Bunun için sizin vücudunuza en uygun formdaki kot gömlekleri tercih etmeniz doğru olacaktır. Kot gömlek modelleri renklerine göre de gruplandırılmaktadır. Yaz aylarında daha çok açık mavi, buz mavisi ve taşlanmış kot kullanılmaktadır. Ayrıca cep detayları ile hareketlendirilmiş olan kot gömlekler pek çok genç bayan tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. Özellikle de renkli cepler ve desenli baskılarla kot gömleklere farklı bir hava katılmaktadır. Şıklığından vazgeçmeyen bayanlar için ise, yakaları taş detaylı kot gömlek modelleri üretilmektedir. Şıklığınızı tamamlayacak en özel parçaları tarzınıza en uygun olan modelleri alarak şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Desenli Tayt Modelleri başlıklı makalemizde desenli tayt, desenli tayt modelleri ve tayt hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*