Yarasa Kollu FeracelerTesettürlü kadınların hatta yerine göre tesettürlü olmayan kadınların bile tercih edebildikleri en rahat kullanılan dış giyim kıyafetlerindendir feraceler. Günümüzde çeşitli kullanım şekilleri ve modelleriyle ön planda tutulmaktalar. Fakat inceliği kalınlığı hatta kalıpları kadar vücut hatlarını belli etmiyor olması da önemli bir özelliği olmalı.

Doğru Kalıplar

Ferace seçerken en çok dikkat edilen noktalardan biridir vücut hatlarını belli etmemesi ve şık olması.  Peki ferace seçerken başka neye dikkat edilmeli? İşte bu sorunun cevabı çok çeşitli olmasından geçiyor. Bedeninize göre doğru kalıbı tercih etmeli ve değişik modelleri de mutlaka denemelisiniz.

Tercihleriniz arasında yer alacak modeller arasında kesinlikle yarasa kollu feraceler de yer almalı. Vücudunuzu sarmayan daha bol modellerde daha rahat hareket edebileceksiniz kollarındaki bu küçük ayrıntı ise daha tarz bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak.

Güçlü Tasarımlar

Zarafeti simgeleyen tesettürü ince ayrıntılarla kendinizle bütünleştirebilecek hem günümüze uygun bir görünüme sahip olmak için yapmanız gereken doğru desenleri doğru renkleri tercih etmeniz. Desenli pantolonlarla tercih edebileceğiniz yarasa kollu sade renkte bir ferace sizi güçlü ve güzel bir kadına dönüştürecek tesettürün asaleti ile bütünleştirecek. Giydikleriniz sizi yansıtır ve tercihleriniz sizinle anılır seçtiğiniz her kalıbı kendi bedeninize uygun seçerken desenlerin ve modellerinde sizi olduğunuzdan daha uzun daha zarif görünmenizi sağlayacaktır. Yarasa kollu bir ferace tercih edecekseniz kumaşların daha tok daha zayıf gösterecek kumaşlar olmasına dikkat etmelisiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*