TÜTÜ ETEK MODELLERİGenelde küçük çocuklarda görmeye alıştığımız adeta bir prenses havası estiren Tütü etekler bu sezon büyüklere göre de tasarlanarak oldukça ilgi gördü. Minik prenseslerin dikkatini çektiği kadar genç kızlarında dikkatini çekmeyi başardı. Genç kızlar masalsı hayallerini Tütü etekler ile tamamladı.

Yeni sezon Tütü etek modelleri birçok marka tarafından tasarlandı ve beklenmedik bir ilgi ile karşılaştı. Eteklerde tül kullanılırken uzun, mini ve midi olarak tasarlanarak her kesime hitap ediyor. Genelde yüksek bel olarak tasarlanarak bel inceliğini ortaya çıkarıyor. Kabarık ve katmanlı kumaşlar ile havalı bir görünüm oluşturuyor.

Tütü etekler davetlerde ve özel günlerde kullanıldığı gibi günlük olarak da kombine edilebiliyor. Üzerine kot gömlek, straplez bluz, mini ceket ve tişört ile kombine edilerek şık bir görüntü elde edilebiliyor. Uzun eteklerde şık bir gömlek veya askılı bir tişört altına topuklu bir ayakkabı giyerek kombine edilebilir. Mini eteklerde kısa askılı tişört ile mini ceket ve kadınsı topuklu zarif bir ayakkabı harika bir görünüm oluşturacaktır. Günlük olarak giymek isterseniz altına spor bir ayakkabı kullanabilirsiniz.

Tütü etek modellerinde en çok öne çıkan renkler ise beyaz, pembe pudra gibi yumuşak renklerin olduğunu görüyoruz. Tabi bunların yanında bordo ve saks mavisi gibi renklerde mevcut. Genç kızların tercihi ise genelde açık renklerden yana.  Tütü etek modelleri için Sefamerve ve Armine etek modellerine bakabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*