Topuzlu Bone ModelleriKapalı giyinmek kadınlara doğdukları an itibariyle emirdir. Aklı barik olduğu zaman ise başörtüsü kullanmak emri yerine getirmek şarttır. Saçın tek bir telini göstermek bile haramdır. Başörtüsünü örtmek saçları tamamen örtmek ve örtünün içinde toplu halde bulundurmak gereklidir. Bunu başarmak hiç de kolay değil aslında.

İşlevsel Kolaylık

Çünkü herkesin saç boyu farklı bazı kadınların saçı çok gür ve uzun bazılarının ise kısa olabilir. Peki, görüntü itibariyle eşarp yani başörtüsü nasıl en düzgün hale getirilir?

Saçların görünmemesi için başörtüsünün içine takılan boneler işte tamda bu işlemi yerine getiriyor ve aynı zamanda saçları gizlerken başörtüsünün de görselliğini en iyi hale getiriyor. Kendinde vatka gibi süngerleri bulunan renkli çeşitli kolay kullanabileceğiniz boneler düz bonelere göre daha büyük bir işleve sahip. Kullanım şekilleride önemli tabi İslami şartlara göre dikkat çekmemek için kapalı giyinilmeli dikkat çekmemek için saçlar örtülmelidir.

Sınırsız Renk Tercihi

İşte bu yüzden başörtülerinden saçların görünmemesi gibi dışarıdan bakıldığında içinde iki ayrı baş varmış gibide durmamalı bu yüzden doğru görüntüye ulaşmak için tam da doğru tercih bu topuzlu bone modellerini denemekten geçiyor. Çeşitleri de var renkleri de başörtünüze uyum sağlayacak desenleri de fakat seçimlerinizi yaparken İslam’a uygun şartlarda olmak için başörtüsü kullandığımızı unutmamalı ve doğru seçimlerle en iyi haliyle kullanmalıyız örtümüzü bonemizi… Bone tercihlerinizi yaparken mutlaka denemelisiniz normal bonelere göre artıları ve kullanım şekli daha fazla olan bu güzel tasarımları.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*