TEKBİR GİYİM 2014 PARDESÜ MODELLERİMuhafazakâr bayanların en çok tercih ettiği tekbir giyim 2014 pardesü koleksiyonunda yer alan modeller müşterileri tarafından çok beğenildi. Hızlı bir çıkış yapıp en kısa sürede büyüyen bir marka haline gelen tekbir giyim özellikle pardesü modelleri ile ön plana çıkmaktadır.  Tekbir giyim 2014 pardesü tasarımlarında zengin çeşitleri ve modern tarzları ile bayanların kendisine olan ilgisini arttırdı. Modern bir giyim anlayışına sahip olan tekbir giyim pardesü tasarımlarında yaka, düğme, kemer, manşet ve sportif detayları ile oldukça şık görünüyor. Tekbir giyim pardesü modelleri ve renkleri her yaşa ve her zevke göre hitap ediyor.

Tekbir giyimin bazı pardesü modellerinde tasarladığı hâkim yakalar ve kemerli modeller şıklık ve zarafeti sergiliyor. Bazı modellerde ise tek renk kumaş yerine iki renk kumaş kullanılarak renk hareketliliği sağlanmış. İki renk uyumu ile pardesüler görsel açıdan zenginleştirilerek bir bütün sağlanmış. En şık modeller arasında kloş etekli, kemer aksesuarlı ve dantel detaylı modeller bayanların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Omuzdan etek ucuna kadar uzun ve bel kısmı penslerle oturtulmuş modeller genelde uzun boylu bayanların tercihleri arasında yerini alıyor.

Küçük ve büyük bedenlerin mevcut olduğu modellerde dökümlü kumaşlar ve kot kumaşların öncelikli olduğunu görüyoruz. Renk olarak beyaz, ekru, buz mavisi, pudra ve somon gibi yazın ferahlatan renkleri ağırlıklı olsa da siyah, lacivert, bordo ve kahverengi gibi koyu renkli modeller de koleksiyonda yerini alıyor.

Genç muhafazakâr bayanların yakından ilgi ile takip ettiği tekbir giyim 2014 pardesü koleksiyonunda en moda pardesü modelleri ve uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine hitap ediyor. Kendi sitilinize göre en moda pardesüyü tekbir giyim markasında bulabilir ve şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*