Tek Renk KombinlerŞıklığınızdan ödün vermemek için bazen renkleri birleştirmekte yakıştırmakta zorlanırsınız. Kombilediğiniz parçaları seçerken risk yaşamak istemiyorsanız tek renk giyinmeyi deneyebilirsiniz.

Kusursuz Olmak

Tek renk giyinirseniz risksiz şıklık elde etmiş olacaksınız. Simsiyah giyindiğinizde kusursuz zarif ve olduğunuzdan daha ince görünebileceğinizi de unutmamalısınız. Tek renk kombin yaptığınızda dikkat etmeniz gerek noktalar vardır muhakkak ki.

Tek renkle kullandığınız parçaları doğru seçmeye özen göstermelisiniz. Tek parça elbiseler giyecekseniz özellikle yüksek topuklar ve sade aksesuarlar kullanmalısınız. Zarif bir akşam yemeğine gidiyorsanız ve mevsimlerden kış ise yapacağınız çok basit.

İncecik kadife kumaştan uzun kollu iki omzu da eşit derecede dekolteli bir elbise seçmelisiniz. Altında ince sizin kadar zarif bir ayakkabı seçmelisiniz eğer çorap kullanacaksanız koton bir çorap olmalıdır.

Koton çorabın altında ayakkabıyı yok etmek yani göze batmamasını sağlamak için süet ayakkabı kullanmalısınız. Bu bir püf noktadır siyah çorap giydiyseniz ya da siyah bir pantolonun altında bir ayakkabı kullanacaksanız bu ayakkabı süet olmalıdır.

Aksesuarların Boyutları

Eğer kombininizi tek renk yaptıysanız aksesuar seçimi de oldukça önemlidir. Seçtiğiniz aksesuarların da ya kombininizle aynı renk olması gerek ya da tamamen zıt bir renk seçip yıldız parçanız olmalıdır.

Seçtiğiniz parçaların renklerini gold, bakır ya da gümüş olarak ta kullanabilirsiniz. Kombininiz özellikle koyu renkler ise bu tonları kullanmanız daha doğru bir seçim olacaktır. Küçük parçalar seçtiğinizde daha zarif daha şık görüneceksiniz ve sizi daha asil bir noktaya taşıyacak.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*