Tango Eteği Modelleri


Tango Eteği Modelleri
Tango Eteği Modelleri

Tango eteği modelleri dediğimiz zaman akla ilk olarak tabi ki eşsiz tango dansında bayanların giymekte olduğu etek modelleri gelmektedir. Dünya modern dans literatürünün en eşsiz danslarından birisidir ve Güney Amerika kökenlidir. Şehvet ve tutkunun dansı olarak kabul edilir ve aslında kostümler de tamamen bu durumu yansıtan kostümlerdir diyebiliyoruz. Tango etekleri farklı renk seçeneği ve esnek yapısı ile bayanlara rahatlık sunduğu gibi göz alıcı tasarımları ile de görsel anlamda ciddi bir zerafet unsuru anlamına da gelmektedir.

Tango genellikle kırmızı ağırlıklı olan bir danstır ve işin en ilginç yanlarından birisi da şudur ki 2014 yılının en moda rengi kırmızı renktir. Bayanlar için mükemmel bir renk olan kırmızı, göz alıcılığı ve her bayanın üzerinde sunduğu inanılmaz şıklık ile herkesi etkileyecek niteliktedir. Tango eteklerinde de kırmızı ve siyah renkler hakimdir. Nitekim bu renkler, bayanların en çok ilgisini çeken ve görsellik anlamında da en can alıcı renklerden birisi olarak dikkatleri çeker. Tango yaparken rahat hareket etmek olmazsa olmazlardan birisi olduğundan dolayı esnek yapıda geliştirilmektedir. Ülkemiz tasarımcıları da bu konu üzerine fazlası ile yoğunlaşmış ve gereğinden çok daha görsel modeller geliştirmişlerdir. 2014 yılında farklı tarzda etek giymek isteyen bayanlar için gerek görüntü ve gerekse rahatlık anlamında mutlak surette göz önünde bulundurmanız gereken bir etek modelidir diyebiliyoruz.

Siz değerli okuyucularımızın fikir sahibi olması amacı ile internet üzerinde bu tarz eteklerin satışını yapan markaların web sitelerini inceledik ve en aşağıda bir görsel galeri oluşturduk. Bu galeri içerisinde birbirinden kaliteli, şık ve farklı tasarımları rahatlıkla bulabilme imkanına sahip olabileceğiniz gibi fikir edinme safhasında da en büyük destekçiniz olarak göze çarpacak.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*