Siyah Etek Modelleri 2016


capture-20151127-012953

Siyah etekler, her kadının dolabında bulunması gereken parçalardandır. Çok kolay kombinlenebildiğinden ve siyah rengin klasikliğinden kaynaklana bu durum aslında kadınlar lehine bir durumdur. 2016 sezonunda da siyahın yeri düşünüldüğünde siyah bir etek almak için fazla gecikmemenizde yarar var.

Siyah Deri Etek Modelleri

Siyah deri etekler, kendi aralarında birçok farklı tarzda tasarlanırlar. Birçok seçeneği olan deri eteklerin 2016 sezonunda özellikle pileli olanları dikkat çekiyor. Pilenin en yakıştığı kumaşlardan birisi de deridir. Pileli modeller dışında mini ve dar kesimler dikkat çekicidir. Dar eteklerde ise yatay drapeler oldukça hoş düşünülmüştür. Deri siyah eteklerde bir diğer seçeneğiniz de asimetrik kesimli olanlarıdır. Fermuar detaylarıyla hareketlendirilen bu etekleri birçok farklı tarzda kombinleyebilirsiniz. Kış aylarında ise opak çoraplarla kullanılabilir olması bakımından çok kullanışlı modellerdir.


Kumaş Siyah Etek Modelleri

Kumaş siyah etek modellerinde de deri de olduğu gibi birçok seçenek vardır. Kesim olarak kalem, asimetrik ve kloş tarzda modelleri olan siyah kumaş etekler, boy olarak ise mini ve diz üzeri şeklinde tasarlanmış. Kloş tarzda olanlar genellikle alttan tül detayı kullanılarak hareketlendirilmiştir. Kalem etek modellerinde ise etek uçlarında transparan şeritler kullanılmıştır. Siyah kumaş eteklerde bir diğer seçeneğiniz de asimetrik modeller. Önden yırtmaç görünümü veren bu tür eteklerin uzun parçaları da bulunmaktadır. Siyah etekleri kolaylıkla kombinleyebilirisiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Sonbahar Kombinleri başlıklı makalemizde Sonbahar Kombinleri ve yeni sezon hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*