Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri


Sırt-Dekolteli-Gelinlik-Modelleri

Bu yazın gözde sırt dekolteli gelinlik modelleri

Yazın düğün yapmayı planlayan çiftler çoktan düğün hazırlıklarına başladı. Hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek isteyenleri uzun ve yorucu bir süreç bekliyor. Bu süreç içerisinde neyi nasıl yapmak istediğinize karar verirken bazen zorlanabilirsiniz. Düğün hazırlıkları içerisinde bayanların en çok zorlanacağı konuların başında ise gelinlik seçimi geliyor.

Düğün günlerinde özle olmak, mükemmel görünmek isteyen gelinler kendilerine yakışan en güzel gelinliği seçmek istiyorlar. Bunun için de iyi bir araştırma yapmaları ve hayallerindeki gelinliği bulmaları gerekiyor.

Kıyafetlerinde dekolteyi seven bayanlar gelinliklerine de bu dekolteyi kullanmak isteyebilirler. İşte bizlerde sizlere bu yazımızda sırt dekolteli gelinlik modelleri ile ilgili birkaç fikir vermek istedik.

Sırt dekolteli gelinlik modellerinde göz attığımız zaman daha çok elbise tarzında olan boydan gelinliklerin olduğunu görüyoruz. Bu gelinlik modellerinde kullanılan kumaşlar ile gelinliğe ayrı bir hava katılmış.

Sade bir gelinlik tercih edip bu gelinliğin sırt kısmında olan dekolte ile harika görünebilirsiniz. Burada sırt dekoltesi için nasıl bir model tercih edeceğiniz sizin cesaretinize kalmış diyebiliriz.

Sırtın tamamının açık olduğu modeller olduğu gibi sırt kısmının ince bir tül ve yine dantel süslemeler ile kapatıldığı modellerde yer almakta. Dilerseniz dekolte olsun ama abartıya kaçmasın diyorsanız bu tarz bir gelinlik modeli de tercih edebilirsiniz.

Sırt dekolteli gelinlik modellerine en çok yakışan detaylardan birisi bence uzun kuyruklar. Uzun kuyruklar ile sırt dekoltesi birleşince ortaya harika bir görünüm çıkıyor.

kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/foto/moda/sirt-dekolteli-gelinlik-modelleri_43324

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*