SAFAMERVE 2014 YAZ ELBİSE MODELLERİTesettür giyimin lider markalarından Safamerve her sene olduğu gibi 2014 yazına damgasını vurdu. Bayanların tesettür giyimde en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan safamerve koleksiyonunda her zevke hitap eden model ve renk çeşitleri ile başarılı tasarımlara imza atıyor. Ürünlerinde kalite ve zarafete önem vererek daha fazla kitle tarafından tanınmayı başardı ve kadınların vazgeçilmezi haline gelen bir marka oldu. 2014 yaz koleksiyonuna baktığımızda ise tesettür elbise modelleri en çok ilgi görenler arasında yerini alıyor. Koleksiyonda tesettür abiye elbiseleri gördüğümüz gibi aynı zamanda günlük etek ve bluz kombineleri, zarif şallar ve şık tunikleri de görmekteyiz.

Elbise modellerinde belden kemerli elbiseler, fiyonk detaylı elbiseler, tül ile kombine edilmiş elbiseler, dantel ile süslenmiş elbiseler ilk göze çarpanlar arasında. Elbise ve abiye modellerinde ön taraftaki şıklık kadar arka tarafındaki ayrıntılar da oldukça dikkat çekici gözüküyor. Hem önden hem de arkadan bakıldığında elbise ve abiyelerdeki şıklığı görebiliyorsunuz.  Renk uyumları ise harika görünüyor. Bazı elbiselerde zıt renkler ile kombine edilirken bazıları da pastel üzerine canlı renkler ile kombine edilerek harika bir tasarım ortaya çıkmış. Genel olarak elbise modellerinde hemen hemen her rengi bulmak mümkün. Dikkat çekici canlı renkler, pastel renkler koyu ve açık renklerden tasarım yapılarak her zevke göre elbise ve abiye modeli bulmak mümkün.

Safamerve elbise modelleri içinde klasik elbise ve abiyelerin yanında spor elbise modelleri de bayanlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Spor modellerde daha çok kot ve kapşonlu elbiselerin ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Fiyatları ile de cazip hale gelen sefamerve elbiseler 2014 yazında en çok satılanlar listesine girdi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*