Saçınız Sizin RuhunuzSaçınız Sizin Ruhunuz

Saç şeklinin basit bir durum olduğunu düşünen kadın eminim ki yoktur. Fakat Derinlemesine düşünüp , neden bu şekli kullanıyorum diyenlerin ne sıklıkta olduğunu kestirmek zordur. Her sabah belki saatler verilip hazırlanan saç , gün boyu sizi taşıyacaktır.
Bu sebeple , saç şekline bakıldığı zaman psikoloji ile ve o anki ruh hali ile doğrudan bağlantısı görülebilir. Saç şekillerinin insanlar üzerine etkisini şu şekilde özetleyebiliriz..

Saç şekli düz olduğu halde ; kıvırcık şekil veren kadınlar , kendisini sıkıntıya sokmak istemeyen ve biraz da canlı ruhlu kadınlar olduğu söylenmektedir. Bu kadınlar ; hareketlidirler , hoş sohbetlerden hoşlanırlar ve oldukça canlıdırlar. Zekalarını gerektiği yerde kullanmayı severler..

Saçlarını topuz şeklinde toplayan kadınlar genellikle sert ve titiz olurlar. sıradışı gelen şeyleri kabullenmeyi sevmezler. Daha çok yalnız kalmayı tercih ettikleri için pek fazla arkadaş çevreleri çok geniş değildir..

Kahkül tercih eden kadınlar ; Oldukça neşeli ve akıllıdırlar , iltifattan hoşlanırlar ve sadıktırlar. Genelde tatlı dilli oldukları görülse de zaman zaman dilleri acı olabilir.

Kısa saç tercih eden kadınlar ; erkek ruhu taşıdıkları söylenir. Saç şekli gibi giyimleri ve hareketlerinde de erkeksilik barındırırlar. Erkeklerin yaptığı her işe girişmekten çekinmezler ..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*