Resimli türkçe anlatımlı patentli ve hijyenik anion ped


Anion Hijyenik ped nedir

Resimli ve türkçe anlatımlı hijyenik anion ped

Bayan vizyon ekibi olarak Winalite Distribütörü Zeynep CAN ile söyleşi yaptık.

Merhaba Zeynep Hanım

Bayan vizyon: Bizi son zamanların en popüler, güvenilir ve en kazançlı işi olan Winalite firması hakkında bilgi verir misiniz?

Zeynep Hanım : Winalite 2007 yılında kurulmuştur ve firmasının kurucusu Winsten Chendir. Winsten Chen Çin de başarılı ilk 100 iş adamı içerisinde yer almakta ve ülkesinde birçok sosyal projede yer almaktadır.Winalite dünyada ilk 500 başarılı şirket arasındadır. Firma sağlıklı ürünler üreterek 2008 de Nasdaq borsasına kısa sürede girmiştir. Bu da bize göstermektedir ki şirket dünya çapında çok hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Bayan vizyon : Winalite ülkemizde hangi ürünlerle hizmet vermektedir?

Zeynep Hanım : Winalite Anion (bayan pedi), Winbeauty(yüz maskesi), Winalite ruj, Winwave (göz, boyun ve bel bandı), Winguard (telefon çipi), Winsmile (diş macunu) ürünleriyle hizmet vermektedir.

Bayan vizyon : Peki bu ürünlerden hangisini sizin daha çok dikkatinizi çekti?

Zeynep Hanım : Ben winalite firmasının ürünleriyle 4 ay önce tanıştım ve yüz maskesi hariç diğer tüm ürünlerini kullandım ve kullanmaya da devam ediyorum. Kullandığım tüm ürünlerinden memnun kaldım ama içlerinden özellikle bayan sağlığı açısından önemli olan ve bayanların bir çok sağlık sorununa çözüm olmaya yardımcı olacak ANİON PED gerçekten süper bir ürün.

Bayan vizyon : Anion ped hakkında bizi ayrıntılı bilgilendirir misiniz?

Zeynep Hanım : Tabiki memnuniyetle. Anion pedin 3 tane çeşidi bulunmaktadır.
Yeşil paket 8 yaşından 80 yaşına kadar tüm bayanların hijyen açısından rahatlıkla kullanabilecekleri günlük yaprak peddir.
Mor (gece) ped bayanların adet dönemlerinde gece rahatlıkla kullanabilecekleri peddir.Mavi pedle arasında sadece uzunluk farkı vardır ama sıvı emme kapasitesi aynıdır.
Mavi ped ise bayanların adet dönemlerinde gün içinde rahatlıkla kullanabilecekleri peddir.
Evet şimdi de sağlıklı ve hijyenik bir ped olan anion pedi ve kalitesiz X pedi karşılaştıralım.Anion pep paketini avuç içine alıp bastırdığımızda kesinlikle içerisinden hava çıkmadığını görürüz ve ambalajını açtığımızda özellikle gıda ürünlerinde kullanılan özel alüminyum folyodur.Böylece paket içerisinde bakteri oluşmamasını ve ürünün daha uzun süre muhafazasını sağlar.Pedi elimize aldığımızda renginin beyaz olduğunu ve kenarlarına baktığımızda tamamen kapalı olduğunu görüyoruz .

Anion ped 7 katmandan oluşmaktadır.7 katman
Resimde de görüldüğü gibi: 1.katman yumuşak pamuksu tabakadır. 2.katman ise adet döneminde rahatsızlıkların en aza inmesini sağlayan yeşil kartuştur.Bu kartuşun içerisinde negatif iyon ve turmalin taşı bulunmaktadır.Negatif iyon havada şarj olmuş atomlardır yani oksijendir.Dünya Sağlık Örgütü sağlıklı bir ortamda 1cm küpte en az 1000 partikül oksijen olması gerektiğini söylemektedir.Burada nano teknolojisi kullanılarak kartuşun içerisine 6070 partikül oksijen yerleştirilmiştir.

Peki negatif iyon ve turmalin taşının etkileri nelerdir:
ip4a
Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.
Metabolizmayı geliştirmeye yardımcı olur.
Endokrin sistemini(troid) düzenlemeye yardımcı olur.
İltihabın tedavi olmasına yardım eder ve oluşmasını engeller.
Kokuyu önlemede yardımcı olur.
Stres ve yorgunluğun azalmasına yardımcı olur.
Bakteri oluşmasını önlemede yardımcı olur.

3. katman yumuşak pamuk tabakadır.
4. katman üst tabakayı kuru tutan ve sıvıyı emen jel tabakadır.Bu tabaka da okyanus yosunu bulunur.Yosunun burda kullanılma amacı kapasitesinin 10 katına kadar sıvıyı çekmesindendir ve ayrıca bu yosun sağlık ürünlerinde de kullanılmaktadır.Anion ped 170 cc ye kadar sıvı çektiği, bakteri ve iltihabın oluşmasını önlemeye yardımcı olduğu için idrar kaçıran yaşlı bayanlara da gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

5. katman yumuşaklık ve tazelik verici pamuk tabaka.

6. katman havayı geçiren ve sıvıyı geçirmeyen özel kraft kâğıdı kullanılmıştır ve böylece ped hava almakta.

7. katman ise sertleştiren şekilli tabaka. Bu katmanda yapıştırmak için doğal çam reçinesi kullanılmıştır.

X ped de ise paket hava almakta ve ambalajı naylondan oluşmaktadır ve pedlerin kenarlarından bir tanesi açıktır eğer kapalı olsa idi içeriğindeki atık madde ve kullanılan malzemelerden dolayı kötü koku ve hatta renk değişimi bile görülebiliyor.

1. katman atık madde ve naylondan oluşmaktadır bu da vücudumuza temas ettiğinde kaşıntı kızarıklık vb. sorunlarla karşılaşmaktayız.

2. katman ise tekstilde kullanılan teladır.

3. katman pedin emiciliğini sağlayan ve içerisinde genellikle hayvan jelatini, nişasta bazı ürünlerde ise mermer tozu da kullanılmakta.Bu maddelere baktığımızda özellikle bakteri oluşmasında yardımcı olmaktalar.

4. katman tamamen atık maddelerden naylon ya da poşetten yapılmakta yani ped kesinlikle hava almamaktadır ve alttaki yapıştırıcı sert cisimleri yapıştırmaya yarayan balidir. Biz  pedi her çamaşırımıza yapıştırdığımızda çamaşırda kalıntı bırakmakta ve ne kadar yıkasakta tekrar kullanımda temas halinde vücudumuza girmekte. Ayrıca biz gün içerisinde özellikle çalışma ortamında uzun süreli kullanmaktayız.İçeriğindeki maddelere de baktığımızda ve de hava almadığında bakteriler vücudumuza rahatlıkla girmekte ve farklı enfeksiyonlara neden olmaktadır. Bu rahatsızlıklar şunlardır:

bgggg
Evet burdaki Dünya Sağlık Örgütünün araştırmasına baktığımızda bayanların adet dönemindeki rahatsızlıkların %62 si kalitesiz ped kullanımından kaynaklanmaktadır.Ayrıca bu rahatsızlıkların 1990 lı yıllardan sonra artış gösterdiği görülmektedir.Yani kalitesiz ped kullanımının artış göstermesiyle doğru orantılıdır.

Biz bayanvizyon ekibi olarak gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki Anion ped devrim niteliğinde ve sağlık açısından da güvenilir ve tedavi süresince yardımcı olabilecek dünya da benzeri olmayan bayan pedidir.Bunu hem içeriğinde kullanılan tamamen doğal maddelerden hemde sertifikalarından görebiliyoruz :

ANİON PED SERTİFİKALARI
test raporu
Labaratuar ortamında kullanılmış bir ped 12-24-48 saat test edilip bakteri oluşmadığına dair test raporudur.

 

helal sertifikası ve HK güvenlik sertifikasıHelal sertifikası ürünün içerisinde herhangi bir hayvansal gıda maddesi olmadığını gösterir.

FDA sertifikası pedin tamamen hijyenik bir ortamda ilaç gibi üretildiğini tamamen doğal olduğunu ve herhangi bir yan etkisi olmadığını göstermektedir.

ISO ve Patent sertifikası
Anion ped ile ilgili demo videomuzuz yayınlanmıştır.


YOUTUBE den izlemek için tıklayınız
VİMEO Dan izlemek için tıklayınız.
İş projemiz hakkında bilgi almak, bizimle çalışmak (Winalite Distribütörü olmak) ve ürünle ilgili ayrıntılı bilgi ve taderik için zeyno3383@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz…

SAĞLIKLI BAYAN SAĞLIKLI BİR TOPLUM DEMEKTİR :)

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. Bayanvizyon Olarak Anion Pedi denedik - BayanVizyon
  2. Winalite Türkiye İş Projesi Tanıtımı | BayanVizyon
  3. Winalite Online Kayıt - BayanVizyon | BayanVizyon

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*