Pratik Bone ModelleriSürekli kullanılan bir aksesuar olmasına rağmen onu bağlaması şekil vermesi yine de vakit alabiliyor. İşte bu yüzden kullandığınız bonelerin daha pratik ve kolay kullanabileceğiniz parçalar olmasına dikkat edilmelidir.

Kolay Ve Şık Boneler

Çünkü acil durumlarda bile en şık haliyle çıkmak ister kadınlar toplum içindeki ortamlara. Bağsız kullanabileceğiniz boneler en rahat kullanabileceklerinizden. Özellikle evde yalnızken dahi başınızda bulunmasından memnunluk duyacağınız boneler arasında yer almalılar.  Pratik oldukları kadarda şık görüntüye sahipler. Dantellerle detaylandırılmış eşarp gibi görünen ve şık güzel görüntüsüyle en ideal görüntüye ulaştıracak bonelere sahip olmak için geç kalmamalısınız.

O kadar çeşitli kurtarıcılar ki her eşarba her tesettürlü kıyafetinize uyumu sizi kendinizden geçirecek. Farklı tarzlarıyla olmazsa olmaz bonelerin pratik kullanımlı olmasına daha da dikkat edilmeli. Doğrudan eşarp yerine kullanılan boneleri seçtiğiniz en sade kıyafetle de en özel günlerinizde de kombinleyebilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanları

Renkleriyle taş, inci, dantel, boncuk gibi el işleriyle tamamlanmış boneleri de özel günlerinizde eşarp ve başörtüleri yerine kullanabileceğinizi unutmamalısınız.  Bu süslü ve güzel boneleri kokoş olupta tesettür kıyafetlerde ifade edemeyen hanımlar kullandıklarında memnuniyetlerini saklayamayacaklar. Kışın trençkotların üzerinde paltolarla spor montlarla bile zorlanmadan kullanacağınız boneler renkleriyle sizi bahara götürecek. Baharda kullandıklarınız ise size serin havaların ferahlığını yaşayacak. Hiç sıkılmadan uzun zaman kullanabileceğiniz parçalar eşarp çekmecenizde yer almalı siz de bu rahatlığı tatmalısınız. Tesettür kadının asaletini mahremiyetini saklamaktır asaletinizi güzelliğinizi bonelerinizle tamamlayın.