PRADA 2014 ÇANTA MODELLERİÇantalar bir bayanın kıyafetten sonra en büyük seçimidir. Günümüzde kıyafet ile adeta bir bütün oluşturan çantalara olan ilgi gittikçe artmaktadır. Artık bayanlar bir iki çanta ile yetinmeyip her kıyafetine göre çanta tercih ediyor. Piyasaya baktığımızda ise birçok ünlü çanta markası var işte bunlardan bir tanesi de Prada çanta. Dünyaca ünlü bir marka olan Prada en moda çanta tasarımlarını müşterilerine sunmaya devam ediyor. Çanta denildiğinde ilk akla gelen markaların başında yer alan Prada çanta 2014 koleksiyonunda en şık modelleri ile göz kamaştırıyor. Bu sezonun trendleri arasında çiçekli çantalar, grafik baskılı çantalar ve püskül detaylı çantalar yer alıyor. Bayanların şıklığını bir adım öteye taşıyan Prada çantalar spor, klasik ve abiye gibi daha birçok modelleri ile ön plana çıkıyor. Bu sezonun en gözde modellerinden olan bez çantalar Prada markası ile ayrı bir şıklık oluşturuyor. Her modelin ayrı bir şıklığını yansıtan Prada çantalar renkleri ile de göz dolduruyor. Her renk kıyafetinize göre çanta bulabileceğiniz modellerde boncuk ve zincir detayı kullanılarak zarif bir tarz oluşturulmuş. Tamamen çiçek figürleri ile tasarlanan modeller ise tam yaz ayına layık bir model olmuş.

Bayanların olmazsa olmazlarından küçük el çantaları ve boyundan asmalı çantalar 2014 yazında en çok görebileceğimiz modellerden. Püsküllü ve hasır çanta modelleri ise her sene olduğu gibi bu sezonda öne çıkan modeller arasında. Şeffaf çantalar, torba çantalar ve monokrom çantalar çekici tasarımları ile bu sezonun vazgeçilmez trendleri arasında yer alıyor.

Bin bir çeşit çanta tasarımları ile müşterilerine sonsuz seçenekler sunan Prada çanta kaliteyi ve şıklığı bir arada bulundurmayı başarıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*