POLARİS AYAKKABI MODELLERİ


images-142

En çok tercih edilen ayakkabı markası Polaris hem rahat hem de şık ayakkabı modelleri ile her kesime hitap ediyor. Polaris ayakkabı modelleri rahatlığı ile ön plana çıkarken birçok zengin çeşitleri ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Polaris ayakkabı modelleri çocuk, genç, yaşlı, erkek ve bayan olmak üzere çok geniş bir yelpazeye hitap ediyor. Marka en çok ortopedik özelliği olan ayakkabıları ile tanınırken bunun yanında spor, babet, topuklu, topuksuz her çeşit ayakkabıları bulmak mümkün oluyor. Genç kız ve erkeklerin tercihi en çok spor ayakkabı modelleri arasında olurken 5 nokta ayakkabı modelleri hanımların en çok tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında yerini alıyor.


Ayak sağlığına ve rahatlığına önem veren Polaris ayakkabı 2014 tasarımları ile yine en çok tercih edilen ayakkabı markası oldu. 2014 yaz koleksiyonunda Hem şık hem de rahatlığı ile babetler yaz mevsiminde bayanların ilk tercihleri arasında yerini aldı. rengârenk renkleri ile ve şirinlikleri ile babetler cezp edici modellerden bir tanesi. Hasır görünümlü babetler ise ayrı bir hava estiriyor. Topuklu abiye ayakkabılarda ise dantelli ve derili ayakkabı modelleri oldukça şık bir görünün sunuyor. Topuklu modellerde ekru, bej ve beyaz renklerin hâkim olduğunu görüyoruz. Spor ayakkabılarda ise mavi ve açık renklerin ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Yazın en çok tercih edilen çiçek desenli Polaris ayakkabı ve babet modelleri ise içinizi serinletecek cinsten.

Hem fiyatları ile ekonomik hem de ayak sağlığı açısından son derece önemli olan Polaris ayakkabı modellerini sizde tercih edebilirsiniz. Ayaktaki esnekliği koruyan ve ayağı rahat hissettiren Polaris ayakkabılar hem sizin için hem de çocuğunuz için sağlıklı bir seçim olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2015 Bayan Takım Elbise Modelleri başlıklı makalemizde adil ışık, armine ve bayan takım elbise modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*