Oje Hakkında Kısa BilgilerKadınların oldukça hoşlandığı oje , yine kadınların en çok savunmasız kaldığı anlar da oje sürüldükten sonra kurumasının beklendiği zamandır..
El bakımı , kadının kendisine verdiği önemin bir göstergesi olabilir.Bir sürü emek harcayarak sürülen ojeler , çok fazla yıpranması durumunda iki üç gün içinde çıkmaya başlayabilir ve bu durum da oldukça can sıkıcıdır..

Oje sürerken daha sağlıklı sonuçlar almak için , ilk olarak ellerinizi ılık su ile yıkayın ve kurulayın.. Oje sürmeden önce , tırnaklarınızı temizlemeniz ojenin kalıcılığı konusunda önemlidir. Dilerseniz , ilk olarak şeffaf oje kullanıp , üzerine renkli ojelerinizden kullanabilirsiniz. Böylelikle ojeniz daha uzun süre kalabilir.
Ojenizin üzerine bir kaç günde bir uygulayabileceğiniz kurutucu , renklerin daha parlak kalmasını sağlayacağından ojeniz daha uzun ömürlü olur.
Soyulmalara karşı önlem almak için , kurutucu dışında , üst katmana da bir şeffaf oje çekerek renkli ojeyi koruyabilirsiniz. Soyulmalar başladığı zaman da ojenizi çıkarmak yerine , ince katlar ile güçlendirebilirsiniz..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*