Modanın Yeni Trendi Ekose DesenlerEvet, hanımlar bu yıl sıcak tutması garanti ve tarzımıza tarz katması kesin olan ekoselerimizi gardırobumuzun önüne çıkarıyoruz. Bu yılın trendi olan ekoseler her şekilde mevcut.  Saçımızdaki tokadan tutun, ayağımızdaki çoraplara ayakkabılara kadar ekoseyi her şekilde her yerde kullanabileceğiz. Ekoseler her yaşa her tarza hitap ettiği için şıklığı ve rahatlığı da kaçınılmaz. 2015 kış sezonunda altın çağı yaşatan ekoseler çok kullanışlı.
Peki, ekoseleri nasıl kullanmalıyız, nasıl daha şık olabiliriz?

Bizler geçtiğimiz yıllarda ekoseleri genellikle gömlek olarak kullandık. Bu kış ise ekoseleri hem atkı hem de büyük mont olarak kullanabileceğiz. Ayrıca ekose pantolonlara da rastlamadık daha önce. Bu yıl bilekten biraz yukarıda biten bir ekose pantolonumuzu şık bir ince topuklu ayakkabıyla kombinelersek şıklığımıza daha feminen bir hava katabiliriz. Ekose bildiğimiz üzere risk almaya müsait. Risk almamak için ekosemizi sade bir parça ile tamamlamak mümkün.  Örneğin; ekose bir pantolonumuzu düz renk bir üst ile ve aksesuarlar ile dikkati başka tarafa çekmek , riski biraz daha azaltması açısından mümkün.

Unutmamamız gereken bir nokta var ki; O da bu pantolonların desenlerinden dolayı kilomuzu olduğundan biraz fazla göstermesi. Bunu da şu şekilde aşabiliyoruz; Kullanacağımız desenleri kalın çizgilerden değil de ince çizgili desenlerden yana kullanmak.

Çok sade giyindiğimiz bir günde üzerimizdeki giysiye hareket katmak için bere ve ekose gömleklerden yardım almak. Ama gömlekleri giymiyoruz bu sefer belimize bağlıyoruz. Ekoseler hayatımızın her yerinde…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*