MİSS DEFNE GELİNLİK MODELLERİ


Miss-Defne-2014-Smyrna-Tek-Askı-Drapeli-Gelinlik-Modelleri-737x415

Gelinlik markalarının en önde gelen isimlerinden Miss Defne 1995 yılından günümüze kadar gelinlik dünyasında aranan bir marka haline gelmiştir. Bu kadar kısa bir sürede gelinlik tasarımları ile oldukça başarılı bir firma haline gelen Miss Defne kendine özgün gelinlik tasarımları ve kalitesi ile gelin adaylarının hayalindeki gelinliği gerçekleştirerek her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Bin bir çeşit gelinlik modelleri ile genç kızların rüyalarını süsleyen Miss Defne tesettür gelinliklerden, straplez kesim gelinliklere, prenses gelinliklerden balık gelinliklere, taşlı gelinliklerden dantel gelinliklere kadar her türlü modeller ile bütün zevklere hitap ediyor. Sade gelinlik isteyen gelin adayları için zarif modeller, ışıltılı bir gelinlik isteyenler için göz kamaştıran ışıltılı gelinlikler Miss Defne gelinlik mağazalarında sahiplerini bekliyor. Baştan aşağı modanın en güzel halini yansıtan Miss Defne gelinlik modellerinde istediğiniz tasarımda bir gelinliğe kolaylıkla ulaşmanız mümkün. İtalyan tasarımcıların da yer aldığı dev gelinlik markasında her yeni sezonda yenilenen gelinlik modelleri genç kızların işini kolaylaştırmaktadır.


Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp Avrupa ve Arap ülkelerinde de faaliyet sürdüren firma dünya çapında ünlü markalar arasında yerini almıştır. Miss defne gelinlik modellerini aşağıda yer alan görsellerden inceleyerek bu konuda bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Bayan Takım Elbise Modelleri başlıklı makalemizde adil ışık, armine ve bayan takım elbise modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*