MANGO 2014 BİKİNİ VE MAYO MODELLERİİddialı markaların başında gelen mango 2014 yazı için tasarlamış olduğu bikini ve mayolar oldukça ilgi gördü. Yazı iyiden iyiye hissettiğimiz bu günlerde bir yandan tatil planları yapılırken diğer yandan kadınların mayo bikini arayışı sürüyor. Kalite, şıklık ve rahatlığın sembolü olarak görülen mango bikini ve mayolar en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor.

Mangonun 2014 yaz kataloğuna baktığımızda genelde soft renklerin hâkim olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda geometrik desenler çiçekli boyundan bağcıklı ve daha birçok zevke hitap eden tasarımlar yer almakta. Yatay dikey çizgili fonları ve ince şerit detayları ile oldukça zarif görünen mango bikini ve mayolar kadınların tercihini adeta zorluyor.

2014 yazında Mango bikini ve mayolarda beyaz rengin ön planda olduğunu görüyoruz. Beyaz renk üzerine metal aksesuarlarla hareketlendirilerek göz alıcı ve sıra dışı bir tasarım ortaya çıkmış. Beyazın yanında mavi ve turuncu tonlarının da yer aldığını görüyoruz. Bazı bikini modellerinde ise alt ve üst farklı renkler olarak karşımıza çıkmakla tamamen şık bir tarz elde edilmiş.

Kadınların en çok tercih ettiği straplez kesim mayolar bu yaz Sahillerde en çok göreceğimiz modeller arasında yerini alıyor. Bunların yanında kadınların olmazsa olmazı leopar desenleri de mangonun en çok ilgi gördüğü desenler arasında olduğunu görüyoruz.

Mango bikini trendleri arasında püsküllü modeller de bayanlar tarafından en çok ilgi gören modeller arasında. Sıra dışı görünümü ile dikkat çeken bu modeller hem şık hem de çekici görünmek isteyen bayanların tercihi oluyor. Mango bikini ve mayolar şıklığı kadar rahatlığı ile de adından söz ettiriyor ve bundan sonra da söz ettirecek gibi görünüyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*