Klasik Ayakkabılarla Spor Kombinler90’lı yıllarda kalan tek tip klasik veya spor kombinlerin yerini, daha özgün, karışık kombinler aldı. En klasik pantolonun eteğin altına spor ayakkabılar, botlar giyilebildiği gibi kot pantolonun altına klasik ayakkabılar da seçilebilmektedir.

Jean Ve Klasik Ayakkabı Kombinleri

Klasik bir gömlek ve boru paça streç bir jean altına, uzun sivri burunlu, ince topuklu klasik bir ayakkabı giyildiğinde çok modern, şık ve fresh bir kombin yapılabilmektedir. İspanyol paça jean üzerine boğazlı bir triko ya da yünlü kazak ve altına kalın topuklu, küt burunlu bir klasik ayakkabı giyilerek hem iş hem de sokak modası yaratılabilir.

Mini Şort Ve Klasik Ayakkabı Kombinleri

Rengârenk mini spor şortlar, doğru ayakkabı ile kullanıldığında spor-klasik bir hava yaratılabilir. Örneğin hardal rengi mini bir şortun içine siyah file çorap ve altına ince topuklu klasik mini botlar giyildiğinde ayakkabının derin klasik havası ve şortun spor çizgisi kırılır. İçine opak siyah çorap giyilen ince topuklu çorap çizmelerle kombinlenen mini spor şortlar çok şık bir hava yaratır.

Rengârenk Spor Eteklerle Klasik Ayakkabı Kombinleri

Yaz ve bahar aylarının vazgeçilmezi olan renkli mini eteklerin spor görünümü klasik ayakkabılarla başkalaştırılabilir. Renkli eteklerin altına zıt renklerde kalın çoraplar, diz altında biten klasik çizmeler giyildiğinde çok şık bir görünüm elde edilebilir. Fark yaratmak isteyenler için klasik ve spor havayı karıştırmak çok daha iyi olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*