Kış Düğünleri İçin Gece ElbiseleriDüğünler, en sevdiklerinizin ve en yakınlarınızın mutlu günleridir. Bu en özel günlerde en şık ve en güzel halinizle orada bulunmak istersiniz. En çok yaz mevsiminde yoğunlaşan düğünler kışın da hatırı sayılır ölçüde çoğalabiliyor. Kış mevsimlerinde rüzgâr, yağmur ve tabi ki soğuk gibi olumsuz hava koşullarından dolayı ne giyeceğinizi şaşırabilirsiniz.

Kombininize Uygun Bir Kaban Mutlaka Bulundurun

Nasılsa giymem demeyin, çünkü şıklığınızı tamamlamak ve üşümemek için kombininize uygun bir kaban veya ceket mutlaka yanınızda bulundurmakta fayda var.

Kürkler Ve Ya Pelerinler

Kışın vazgeçilmezi olan içimizi ısıtan kürk ve pelerinlerle hem şıklığınızı ortaya koymuş hem de zarifliğinizden ödün vermemiş olursunuz.

Çok Da Gösterişe Gerek, Yok Sade Olsun

Eğer böyle düşünenlerdenseniz ve her zaman sadeliği tercih ediyorsanız, çok basit, sade, siyah, kışlık triko elbiselerle bile şık ve güzel görünebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken güzel bir saç stili ve makyaj olmalı mutlaka.

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Leopar

Leopar desenler kış aylarının vazgeçilmezi ve böyle uzun kollu leopar tek parça bir elbiseyi şık bir ceketle de kombinleyerek düğüne hazır olabilirsiniz.

Vücudunuzu Saran Pul ve Payetler

Vücudunuzu saran pul ve payetlerle, taşlarla bezeli uzun kollu ve upuzun bir abiye ile düğünün hem en göz kamaştırıcısı olmakla kalmaz hem de mevsimine uygun giyinmiş olabilirisiniz.

Transparan Detaylar

Kış düğünlerinin en güzel yanı da çok sevdiğiniz halde sıcaktan giyemediğiniz transparan vücudu saran abiyelerdir. Böyle bir tasarımın omuzlarına alacağınız bir kürk ile kış düğününe gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*