Kırmızı Kapri Nasıl Kombinlenir?Yaz aylarının, en çok kullanılan giysileri arasındaki kapriler ile değişik kombinler yapmak mümkündür. Yüksek topuk, düz keten ve babet tarzı ayakkabılar ile birlikte kullanılabilen kapriler, gidilen ortama göre giysi ve aksesuarlar ile tamamlanır.

Kırmızı Keten Kapriler Nasıl Kombinlenir?

Kırmızı, her renk ile uyum sağlayan bir renktir. Kırmızı kapriler, beyaz, siyah, füme, gri renk gömlek veya penyeler ile kullanılmaktadır. Bu yılın modası kırmızı desenli şifon gömlekler, kırmızı keten kapriler ve stiletto tarzı ayakkabılar ile akşam gezmeleri için uygun bir kombin oluşturacaktır. Kırmızı keten kapriler, akşam serinliklerinde kot ve keten ceketler ile de uyum sağlar.

Kırmızı Kot Ve Desenli Kapriler Nasıl Kombinlenir?

Renkli, sade ve desenli kotların çok fazla seçeneği mevcuttur. Kırmızı düz renk ve desenli kapriler de beyaz, gri, siyah renk gömlek ve penyeler ile kombinlenerek kullanılmaktadır. Abartılı renk ve takıların moda olduğu, 2015 İlkbahar, yaz sezonunda zıt renkler ile kombinler oluşturulabilir. Kırmızı kapri üstüne giyilen mavi veya mor, askılı penyeler ile zıt bir kombin oluşturacaktır.

Kırmızı Penye Kapriler Nasıl Kombinlenir?

Altı şalvar model, lastikli veya düz kırmızı penye kapriler, yine kırmızı penye bluzlar ve beyaz, siyah, gri, füme tonlarındaki penyeler ile birlikte kullanılmaktadır. Bayanların spor yaparken sık kullandığı penye kapriler, esnek ve rahattır. Yaz aylarında kapriler ile kullanılan sandalet ayakkabı ve açık modern terlikler ile uyumlu bir kombin oluşturacaktır.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*