Kapüşonlu Ferace ModelleriKapüşonlu feraceler tercih ediyorsanız daha spor giyiniyorsunuz demektir. O zaman daha açık renklere yönelmelisiniz küçük detaylarla haraketlendirilmiş farklı desenlerle birleştirilmiş tok kumaşlarla dikilmiş kapüşon detaylı feraceler göz kamaştırıyor. Özellikle kotlarla açık renkli eşarplarla kullanıldığında daha da güzelleştiriyor.

Feracede Hareket Özgürlüğü

Gözünüzde canlandırdığınızda model çeşidi artıyor. Tesettür giyim günümüzde çeşitlendiği için kadınlara da dolaplarında yer açma fırsatı veriyor. Seçim yapmak zorlaşıyor ama ürün çeşitliliği size daha iyi giyinme fırsatınıza sağlıyor. Kendine en çok yakışanı giymektir moda. Moda sizin kafanızda oluşturduğunuz stildir. Rahat bir kıyafetle rahat hareket etmeyi kim istemezki?

Özellikle anneler ya da anne olmaya hazırlanan kadınlar giyim konusunda daha dikkatliler. Çünkü çocuklu bir kadının hareketlerini kısıtlamaması gerekir. Ya da bir öğretmen giyinirken hem mesleğine uygun şık olmalı hem de çocuklarla gençlerle ilgilendiği için hareketlerini kısıtlayıcı kıyafet tasarımlarını seçmemelidir. Tesettürlü kapüşonlu spor ve sade görüntüsüyle seçtiğiniz feraceler size her ortamda uyum sağlayacaktır.

Renkli Ve Şirin Feraceler

Ayrıca bir özellikleride kullandığınız eşarbın arkadaki görüntüsünü daha derli toplu gösterecektir. Çünkü kapüşon tamda eşarbınızın bittiği noktaya denk geleceği için tüm fazlalıkları yok edecek mükemmel bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Koyu ve desenli parçaları birleştirdiğinizde ise hem daha şirin hem de daha genç daha pozitif bir görüntü elde edeceksiniz. Bu görüntü sizi hem daha uzun boylu hem tesettürün güzelliğini mutlulukla taşıyan bir kadın olduğunuzun dışa vurumu olarak gösterecek.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*