Havuz Başı Düğününe Katılırken Ne Giyilir?Sıcak yaz aylarında, lüks otellerin havuz başında yapılan davet şeklindeki düğünlerde, erkekler smokin ve takım elbise, bayanlar ise abiye kıyafetler kullanmaktadır. Gece yapılan bu gösterişli düğünlerde, tek parça uzun veya mini elbiseler, stiletto veya platform topuk ayakkabılar kullanılmaktadır.

Tek Parça Siyah Elbiseler

Siyah, asil bir renktir, giyen her bayanı olduğundan birkaç kilo zayıf gösterir. Saten, şifon ve kadife kumaşlardan dar, uzun bir elbise altına giyilen renkli ayakkabılar ile havuz başı düğünü için uygun bir kombin oluşturacaktır. Yine siyah dar veya geniş modellerde mini bir elbise, altına mücevher renklerinde ayakkabılar ve küçük bir portföy çanta ile kullanıldığında ortama uygun, şık bir görüntü yansıtacaktır.

Tek Parça Renkli Elbiseler

2015 İlkbahar yaz aylarında moda olan; mavi, yeşil, şarap, pudra, mercan renklerinde tek parça kısa veya uzun elbiseler, altına giyilen stiletto ayakkabılar ve küçük el çantaları ile havuz başı düğünlerinde şık kombinler oluşturacaktır. Renkli abiye giysiler, siyah ve beyaz gibi ana renkteki ayakkabılar ile kombinlenebildiği gibi her renge uyum sağlayan nude ayakkabılar ile de kombinlenebilmektedir.

Alt Üst Kombinler

Yılın modası tek renk veya desenli şifon gömlekler, altına giyilen saten tarzı parlak ve esnek kumaş pantolonlar ile kombinlenerek kullanılabilir. Şifon iri çiçekli bir gömlek, altına giyilen saten streç pantolon ve stiletto renkli ayakkabılar havuz başı düğünleri için uyumlu kombinler oluşturacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*