Güzellik İçin Bıttım SabunuBıttım Sabunu Nedir?

Bıttım sabunu Güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişen yaban fıstığının(melengiç)  yağından elde edilmektedir. Bıttım sabunu sadece Siirt’te yapılmakta olup hiçbir kimyasal içerik barındırmamaktadır. Bıttım sabunu fabrikasyon işlemi görmeyip elle yapıldığından doğallığını korumaktadır.

bittim-sabunu

Bıttım Sabunu Faydaları Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Bıttım Sabununun en çok tercih edildiği yer saçlardır. Saçların dökülmesini engellediği gibi uzun süre kullanımıyla saç köklerinin güçleşmesini ve yeni saçların çıkmasını sağlar. Ayrıca kepeklenmeyi önler, saçlara yumuşaklık ve canlılıkla birlikte nemlilik verir. Bıttım Sabunu beyazlamış saçları siyahlaştırmaktadır. Bıttım Sabunu kepeklenmeyi ve kaşıntıyı ciddi derecede önler.

Bıttım Sabunu ciltte bulunan ölü derilerin temizlenmesinde etkilidir. Ergenlik sivilceleri, akne siyah nokta gibi ciltte istenmeyen görüntüler yaratan cilt lekelerini de temizler. Ayrıca bıttım sabunu gözenekleri açar ve varislerin rahatlamasını ve zamanla yok olmasını sağlar.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılmalı?

Bıttım Sabunu bitkisel olduğundan ve kimyasal madde içermediğinden cilde hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Bu nedenle günlük ve düzenli kullanılabilir. Hiçbir yan etkisi bulunmadığından gönül rahatlığı ile kullanılabilir ve cildi tahriş etmez. Vücuda ya da saça uygulanan bıttım sabunu cilde ferahlık vereceğinden gün içinde cildin rahat nefes almasını sağlar.

Bıttım Sabunu Kullanıcı Yorumları?

Bıttım Sabunu kullanıcıları bu sabunla tanıştıkları için çok memnunlar. Çünkü kullandıkları günden itibaren ciltlerinin tazelendiğini ve saç dökülmelerinin azaldığını görmektedirler.

Bıttım Sabunu Nasıl Temin Edilir?

Bıttım Sabunu Sadece Siirt’te yapımı gerçekleşmesine rağmen Türkiye’nin her yerine sevkiyat yapmaktadırlar. Özellikle internet alışverişleri ile temin edilebilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*