Gümüş Takılar Nasıl Kombinlenir?Özel davet ve günlük kullanılan giysiler altın ve gümüş takılar ile tamamlanır. Çok sade ve sıradan bir giysi, kullanılan aksesuarlar ile gecenin en şık giysisine dönüşebilmektedir. El işçiliği veya özel üretilen gümüş takılar, abartılı kullanılmadığı ve küçük birkaç ayrıntıya dikkat edildiği sürece her renk giysi ile uyum sağlayacaktır.

Gümüş Kolyeler Nasıl Kombinlenir?

Gümüş kolyeler, abiye, günlük, ofis için, her türlü giysi ile uyum sağlar. Gümüş rengi ile uyumlu mavi, yeşil, beyaz, pembe renklerdeki abiye kıyafetler, ayakkabı ve çantada kullanılan gümüş renkler ile tamamlanır. Yakası açık giysiler kat kat ince gümüş kolyeler ile yılın modasını yansıtacaktır.

Gümüş Bilezikler Nasıl Kombinlenir?

2015 İlkbahar ve yaz modasında üst üste takılan abartılı bilezikler dikkat çekmektedir. Gümüş rengi kat kat takılan bilezikler, siyah, beyaz, mavi, sarı, pembe her türlü gömlek ve elbise ile uyumlu olacaktır. Gümüş takılar kullanılırken düğmelerin, çantadaki metallerin ve birlikte kullanılan diğer aksesuarların, gümüş rengi olması uyumlu bir görüntü oluşturacaktır.

Gümüş Küpeler Nasıl Kombinlenir?

Sallantılı iri küpelerin ve kulak kenarlarına birkaç tane takılan minik küpelerin moda olduğu 2015 İlkbaharında; yeşil, mavi, şarap rengi giysiler ile uyumlu kombinler oluşturacaktır. Sallantılı gümüş küpeler, abiye giysiler ile kullanılabilir.

Gümüş Yüzükler Nasıl Kombinlenir?

Her parmağa, hatta bir parmağa birkaç yüzük takılan bu yılın modasında, iri taşlı veya sade gümüş işlemeli büyük yüzükler, beyaz ve renkli giysiler ile kullanılabilir. İri yüzükler, başka hiç takı kullanmadan, tek takıldığında bile, giysiyi tamamen değiştirmektedir.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*