Göğüsler Nasıl Daha Büyük Durur?Göğüsler Nasıl Daha Büyük Durur?

Dik ve dolgun göğüsler her kadının hayalidir. Estetik müdahalelere sıcak bakmayan bayanlar bitkisel yöntemler ile ve göğüs kaslarını çalıştıran egzersizler yaparak göğüslerini büyütmeye çalışır. Küçük göğüslü bayanlar, göğüslerini daha büyük göstermek için neler yapabilir?

 1- Destekli Sütyen Kullanmak

Piyasada, göğüsleri büyük gösteren değişik markalarda çamaşırlar mevcuttur. Bu çamaşırlardan alırken, beden ölçülerinin doğru olduğundan emin olun. Beden ölçüsü büyük gelen çamaşırlar göğüsleri sarkık gösterecektir.

2- Göğüs Kaslarını Çalıştıran Egzersizler Yapmak

Pilates yapmak tüm vücudu çalıştırdığı gibi, göğüs kaslarını da çalıştırır. Pilates yapacak kadar vaktiniz yoksa şınav hareketi, göğüslerin dik durmasını ve kasları çalıştırıp dolgunlaşmasını sağlayacaktır.

3- Dik Ve Doğru Duruş

Sırt kaslarını çalıştıran egzersizler yapmak, daha dik ve büyük göğüslü görünmenizi sağlayacaktır. Dik duruş, daha zayıf ve uzun boylu görünmenize de yarar.

4- Makyaj Hileleri İle Göğüs Büyütmek

Dekolte giysiler giyildiği zaman, tercih edilen bu yöntem, kısa süreli olsa da oldukça işe yarayan bir yöntemdir. Beden ölçüleri, vücudunuza tam oturan bir sütyen giyinerek göğüslerin tam birleştiği nokta koyu bir fondöten ile boyanır. Göğüslerin üst noktaları ise; açık renk fondöten ile boyanarak uygulanan bu yöntem dekoltenizin daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

5- Bitkisel Göğüs Büyütme Yöntemleri

Her derde deva hurma ve çekirdekli kuru üzüm, göğüs büyütmekte etkilidir. Günlük tüketeceğiniz birkaç hurma, hiç uğraşmadan göğüslerinizi dolgunlaştıracaktır. Aktarlarda satılan çekirdekli kuru üzüm de, sabah aç karnına, bal veya yoğurt ile karıştırılarak tüketilebilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*