FLO 2014 AYAKKABI MODELLERİDev bir ayakkabı markası olan Flo ayakkabı kaliteli şık ve ekonomik yüzlerce çeşit modellerini müşterilerine sunuyor. Spor, klasik, fantezi ve günlük ayakkabı modellerini bulabileceğiniz Flo ayakkabı modellerinin 2014 yılında sergilemiş olduğu şık tasarımlar tüketici tarafından oldukça ilgi görüyor.

Bayanlar için tasarlanan modellere baktığımızda birçok seçenek önümüze çıkıyor. Spor ayakkabı seven bayanlar için en moda spor ayakkabılar mevcut. Spor ayakkabı tasarımlarında Özellikle beyaz ve mavi gibi renkler ağırlıklı olsa da hemen hemen her çeşit rengi bulmak mümkün.

Fantezi ayakkabı modellerinde ise şıklık ön plana çıkıyor. Tüm yaz mevsiminin renklerini bulabileceğiniz modellerde dolgu topuk ayakkabılar zarafeti ile göz kamaştırıyor. Bazı modellerde topukların gümüş renk ile tasarlanması havalı bir tarz yansıtıyor. Yaz mevsiminin simgesi haline gelen çiçek motifli babetler ve plotform ayakkabılar Flo ayakkabıları vazgeçilmez kılıyor.

Flo 2014 yaz koleksiyonunda taş detaylarını, renkli çizgileri ve kamuflaj desenleri ön plana çıkarıyor. Ayakkabı modellerinde süet ve rugan alternatifleri en çok sevilen trendler arasında yerini alıyor. En özgün tasarımları ile Flo bayan ayakkabı modelleri bayanlar tarafından çok tercih edilenler arasında yerini alıyor.

Yazın olmazsa olmazlarından sandalet ayakkabılar ve terlikler yazlık elbiselerin ve şortların birer tamamlayıcısı olarak Flo ayakkabı modellerinde farkını gösteriyor. Sandaletlerde zımba detayı kadar taş aksesuarlar da çok şık bir görünüm sunuyor.

Flo ayakkabı bayanlar kadar erkek ve çocuklara da hitap ediyor. Erkekler için en tarz ayakkabılar Flo ayakkabı modellerinde yer alıyor. Rahatlığı ve şıklığı ilke edinen flo ayakkabı çocuklara göre tasarladığı birçok ayakkabı modelleri anne ve babaların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Siz de Flo ayakkabı modellerini en uygun fiyata satın alarak şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*