Erkekleri Kadınlardan Uzaklaştıran 5 Fiziksel ÖzellikEn mutlu beraberliklerde bile bir müddet sonra sorunlar çıkabilmektedir. Günümüz koşullarında çalışan, ev, iş ve çocuklar arasında koşuşturan kadınlar, bir süre sonra kendi bakımını ihmal etmektedir. Oysa erkekler, âşık olduğu kadını, her zaman hoş ve bakımlı görmek ister. Tabi ki, bir bayanın her dakika manken gibi olması beklenemez fakat özellikle düzenli yapılan bedensel bakımla doğal ve çekici görünebilirsiniz.

1- Yağlanmış, Kepeklenmiş Saçlar

Zaman sıkıntısı yaşayan bayanlar, kuaförde veya aynanın karşısında çok uzun saatler geçirmek istemez. Saçlar haftanın 3 günü yıkanmalı ve rahat şekillendirilen saç modelleri tercih edilmelidir.

2- Sararmış Dişler

Erkekler gülümseyen bayanlara bayılır ama dişleriniz temizse. Yemeklerden sonra dişleri fırçalamak sadece üç dakikanızı alır.

3- Ter Kokan Beden

Yoğun koşuşturma arasında çok sık terleriz. Terin üzerine sıkılan deodorantlar da ter kokusu ile karışınca daha itici bir koku oluşturur. Her sabah,  duş almak toplam on dakikanızı alır.

4- Bıyıklı ve Sakallı Kadınlar

Ayda bir kuaförde yaptırılan sakal bıyık temizliğinin çok vakit aldığını düşünüyorsanız, epilasyonla tamamen bu görüntüden kurtulabilirsiniz.

5- Paspaye Giyim

Uzun ilişkilerdeki en büyük problem, bir süre sonra alışkanlık yaratmasıdır. Her dakika bakımlı görünmek zor geldiği için bayanlar, eskisi kadar giyimi ile ilgilenmez. Oysa ilişkiyi taze tutmak için, temiz ve güzel giyinmek önemlidir. Dolabınıza ekleyeceğiniz birkaç parça giysi ile şık ve alımlı olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*