En İyi Baharat Aromalı ParfümlerKadınlar tarafından en sık tercih edilen kokulardan biri de baharat aromalı parfümlerdir. Baharat aromalı parfümler kendi arasında yumuşak baharat, sıcak baharat ve taze baharat olarak gruplanmaktadır.

Burberry The Beat Women EDP

Erkeklerin bayanlarda en çok beğendiği kokulardan biri de baharat aromalı parfümlerdir. Kullandığınız sürece sizin kişiliğiniz ile özdeşen bu parfümler, hafif veya yoğun olarak sıralanabilir. Yumuşak baharat aromalı parfümler kategorisinde en iyileri temsil eden Burberry The Beat Women EDP, gençliğin dinamik enerjisini ruhunuza aşılayacak. İçeriğinde seylon çayı, süsen çan çiçeği, bergamot, kakule ve mandalina bulunan bu parfüm, 2008 yılından bu yana piyasanın en iyileri arasında yer almaktadır.

Diesel Fuel For Life Femme EDP

Yumuşak baharatların içerisinde pudra ve meyveli kokuları ayırt ediyor, bu kokuları üstünüzde taşımaktan zevk alıyorsanız Diesel Fuel For Life Femme EDP, tam size göre pembe biber, mandalina, yasemin, küçük Hindistan cevizi, vetiver ve silhat aromaları içeren bu parfüm büyüleyici bir yapıya sahip.

Tommy Hilfiger Dreaming EDP

Yumuşak baharatlı kokularda tarçın esansını beğenenler için Tommy Hilfiger bir tercih sunuyor. Tommy Hilfiger Dreaming EDP, tarçın esansı, yumuşak baharatlar ve ağaçların beyaz kısımlarını içeren özel bir içerikle parfümde sınırları zorluyor.

Si Lolita Lempicka EDP

Yumuşak baharatlar yerine taze baharatlı kokuları tercih ediyorsanız, Si Lolita Lempicka EDP bayan parfümünü denemelisiniz. Mandalina, kuşburnu, bergamot, şebboy, paçuli, elemi, ıtırşahi, amber ve Tonka fasulyesinin esanslarını içeren bu parfüm, neşeli ve hareketli bayanların vazgeçilmezi.

Vivienne Westwood Let It Rock EDP

Her koku her tende farklı kokar. Bunda burçlarında büyük etkisi olduğu düşünülüyor. Her tende farklılık gösteren parfüm grubundan olan baharat aromaları en çok ateş grubu olan aslan, yay ve koç kadınlarında gösterişli durur. Eğer gösterişli, kadınsı ve güçlü kokuları seviyorsanız Vivienne Westwood Let It Rock EDP sıcak baharatlar grubundaki parfüm, gece ve gündüz kullanımına oldukça uygundur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*