EN ÇOK ARANAN BUTİK MARKASI KASHA


1x1.trans

Son yıllarda büyük alışveriş merkezlerindeki yoğunluk oldukça artış gösterdi. AVM’lerdeki yoğunluktan bunalan müşteriler tekrar butiklere yöneliyor. Kasha yönetim kurulu başkanı Ali Özerden bayanların artık AVM’lerde aynı marka ürünleri görmekten sıkıldığını ve bu yüzden butiklere olan ilginin her geçen gün arttığını söylüyor. Butiklerin müşterileri ile birebir ilgilendiğini belirten Ali Özerden AVM’lerde modayı ve trendleri konuşacak yetkili birilerinin olmaması alışveriş zevkini körelttiğini de sözlerine ekliyor. Aynı zamanda Kasha Tekstil’in yaklaşık 300 civarında bir bayi grubuna sahip olduğunu ve bayilerden olumlu yönde dönüşler aldıklarını bildiriyor.


2000 yılından bu yana dünyada ve Türkiye’de faaliyet gösteren Kasha kaliteli ve özgün tasarımları ile bayanların en çok tercih ettiği bir marka haline geldi. Moda çizgilerini yakından takip eden marka bayanların her ortamda giyebileceği parçalar tasarlayarak müşterilerine birçok alternatif sunmaktadır. Genelde büyük beden kıyafet bulmakta zorlanan bayanlar artık Kasha farkı ile istedikleri kıyafete kavuşabilecekler. Her bedene göre en moda tasarımları ile göz kamaştıran Kasha bir bayanın ihtiyacı olan her şeyi karşılıyor. Bluzdan cekete, elbiseden eteğe, gömlekten pantolona, yelekten tuniğe ve daha birçok geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine seçenekler sağlıyor. Butiklerin en gözde markası olan Kasha kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile daha adından çok bahsettirecekmiş gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Bayan Takım Elbise Modelleri başlıklı makalemizde adil ışık, armine ve bayan takım elbise modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*