Değişime Saçlarınızdan BaşlayınKadınlar değişime saçlarından başlarlar. Her zaman farklı saçlar kullanmayı severler. Saçlarınızı değiştirirken toplumdaki yerinizi mesleğinizi ve kendi kişisel zevklerinizi gözünüzün önüne almalısınız ki en doğru tercihi yapabilin.

Renkli Saçlar

Daha çok gençlerin kullandığı bu saçlar çok eğlenceli. Saçlarınızı rastgele boyamış gibi göstermek aslında. Kendi saçınızda denemek mi istiyorsunuz renkli tebeşirler kullanabilirsiniz. Hani şu saç tebeşirlerinden. Sevdiğiniz renklere boyayın saç uçlarınızı. Asi ve olağandışı bir görünüm elde edin.  Uyum sağlaması zor olan saçları kalıcı olarak uygulamayın çünkü bu saçlara uyum sağlayacak kombinleri yapmak oldukça zor olacaktır.

Yandan Ayrılmış Saçlar

Saçlarınızı yandan ayırın ve iyice yatıştırın. İster toplayın bu şekilde isterseniz açık bırakın. Hem havalı hem de modern bir saç stili yakalamış olacaksınız.

Ombre Saçlar

Krepe balyajın yeni adı Ombre saçlar. Ombre hemen her saça çok yakışıyor. Saça katılan ışıltılar dolgun ve bakımlı saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Diplerden uçlara doğru açılmış saç renkleri hem çok doğal hem de çok bakımlı hale getiriyor saçlarınızı. Bu sene de saç modasının en başında geliyor.

Ortadan Ayrılmış Saçlar

Ortadan ayrılmış saçlar sizi elit ve tarz bir görüntüye yükseltecektir. Ortadan ayrılmış ve toplanmış saçlar hatta topuzlar bile her dönem kullanılabilecek bir saç modeli hem genç hem de derli toplu gösterebilecek bir saç modeli olacaktır.

Dalgalı Saçlar

Doğal ve rahat kullanabileceğiniz bu saç modelini her kıyafetler kullanabilir her tarzla bütünleyebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*