DEFACTO PANTOLON MODELLERİHer yaştan ve her kesimden birçok kişinin ilgi ile takip ettiği Defacto 2014 pantolon koleksiyonunda dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni sezonda en moda tasarımları ile müşterilerine hitap eden Defacto bayanlara yönelik pantolon modelleri ile şıklık ve rahatlığı ön plana çıkarıyor. Tasarımlarda en çok ilgiyi dar kesim pantolonlar görmekte. Özellikler dar paça Defacto pantolon modelleri bayanların beğendiği modeller arasında yer alıyor. Yüksek bel pantolonlar ise geçen sene olduğu gibi bu sezonun da vazgeçilmez modellerinden.

Vitrinlerde dar paça pantolonlar kadar rahatlığı ile ön plana çıkan bol paça pantolonlar da yer alıyor. Özellikle Günlük kombinelerde bayanların ilk tercihleri arsında yer alan bol paça pantolonlar yazın en canlı renkleri ve desenleri ile karşımıza çıkıyor. Tasarımlarda en çok mavi, yeşil, pudra, kırmızı, bej ve beyaz renkler ağırlıklı olsa da koyu renk giyinmeyi seven bayanlar için siyah ve lacivert gibi renkler de mevcut.

Yaza özel tasarlanan bayan pantolonlar hem renkleri ile hem de modelleri ile şıklığı ve zarafeti ön plana çıkarıyor. Her sene olduğu gibi bu sene de yaz sezonuna mükemmel bir giriş yapan Defacto her ortama uygun olarak tasarladığı pantolon modelleri ile en çok satan markaların başında yer aldı.

Defacto pantolon modelleri spor, günlük ve klasik tasarımlar gibi birçok kategoride müşterilerine seçme olanağı sunuyor. Tasarımlar kadar kumaşların rahatlığı ve esnekliği bayanların ilgisini çekiyor. Hiçi bir zaman kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Defacto her geçen gün daha çok kitleye hitap etmeyi başarıyla sürdürüyor.

Son derece beğeneceğiniz tasarımları ile Defacto pantolon modelleri siz müşterilerine hem şıklık ve rahatlığı bir arada sağlıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*