Çorap Çizme KombinleriSon yılların yeni moda akımı haline gelen çorap çizme kombinleri çekici ve etkileyici bir görünüm yaratmaktadır. Kış ve bahar giyiminde çok sık tercih edilmeye başlanan çorap çizmeler hem bacakları daha uzun göstermekte hem de kadınsı havayı artırmaktadır. Her rengi, deseni bulunan çizmeler mini etek, şort ve deri taytlar için çok güzel bir seçenektir.

Mini Etek Ve Çorap Çizme Kombinleri

İster dar isterse bol mini eteklerle kullanılsın gayet şık bir kombin oluşturulabilir. Örneğin sarı dar mini bir etek, altına siyah çorap çizmeler ve içine file çorap giyilerek oluşturulan kombin gayet fresh ve genç bir hava yaratır. Çorap çizmeler dizleri de içine aldığından bacaklar çok daha ince ve uzun görünür.

Mini Şort Ve Çorap Çizme Kombinleri

Yaz, kış her mevsim giyilebilen mini şortlarla kullanmak için en ideal alternatiflerden birisi olan çorap çizmeler, zaten ince ve uzun bacaklara sahip olanlar için sorunsuz parçalardır. Ancak bacakları kalın olanlar şortun altına çorap çizme giymeyi düşünüyorlarsa mat renklerde, üzerinde her hangi bir desen ya da ayrıntı olmayan çorap çizmeleri tercih etmeliler ve içine file çorap yerine düz, opak çorap giymelidirler.

Tayt Ve Çorap Çizme Kombinleri

Çorap çizmeleri taytla kombinlemek için taytın deri veya çok ince bir streç kumaştan olması gerekmektedir. Bu kombinde üst bedene uzun ve salaş bir gömlek ya da bluz giyilmesi çok daha iyi olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*