Yeni Sezon Portatif Bayan Vakko ve Prada Çanta ModelleriYeni Sezon Portatif Bayan Vakko ve Prada Çanta Modelleri

Bayanların günümüzde en çok üzerinde durduğu konulardan bir tanesi de çantalardır. Her bayanın az ya da çok ilgi gösterdiği çanta tasarımları hem tarz hem de modayı yansıtmak için kullanılabilmektedirler. Yeni sezon için çanta modelleri ise birbirinden güzel modellerin yer aldığı geniş bir katalog sunmaktadır. Çanta modellerinde zevklerinize uygun sayısız ürün ve renk renk tasarım çantalar bulabilirsiniz. Günlük kıyafet üzerine ya da abiye olarak kullanabileceğiniz çanta modelleri içinde kullanış amacınıza göre de seçimler yapabilirsiniz.

Yeni sezon için hazırlanmış olan çanta modelleri içinde yine büyük ebatlara sahip modellere yer verilmektedir. Son yıllarda moda olan kola asarak çanta kullanmak büyük ve geniş ölçekli çantalar için de son derece kullanışlı bir hal alıyor. Yer alan modeller içinde deri ya da suni olarak seçim yapabileceğiniz modellere yer verilmekle birlikte her bütçeye ve zevke uygun çanta modellerini bulmak mümkün. Bu modeller içinde en önemli özelliği öncelikle iç hacminin geniş ve kullanışlı olması. Genellikle günlük olarak kullanılan çanta modeller aynı zamanda da bayanların seyahatlerinde bir bavul vazifesi görmektedir. Kısa saplı modellerin yanında ayrıca çift kullanıma sahip olan uzun saplı modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Her eşyanızı rahatlıkla alabilecek bu modeller hem kullanışlı hem de şık tasarımlara sahip olarak üretilmekte. Eğer klasik çanta modellerinde sıkılmışsanız geniş hacimli kısa saplı çanta modellerini denemenizi tavsiye ederiz.

canta-modelleri

Klasik olan küçük çanta modelleri de yeni sezon için sıklıkla kullanılan çanta modelleri arasında yer almakta. Kemik ya da deri saplı modeller kolda ya da omuzda rahatlıkla kullanılabilmekte. Modellerin her özelliğinde birbiri ile olan uyumu da görmeniz mümkün. Küçük çanta modelleri genellikle orta yaş bayanlarının kullandığı bir model olarak görülse de son zamanlarda genç kesim tarafından da ilgi gören modellerden bir tanesi haline gelmiştir.

Çoğunlukla çanta modellerinde deri, suni, deri ya da tesktil kumaşı ile dokunmuş modellere yer verilmektedir. Farklı renk tonlarını görebileceğiniz modeller içinde bordo, lacivert, siyah, kahverengi koyu renklerle birlikte kırmızı, saks mavisi, yeşil, sarı, turuncu, pembe, mor gibi açık ve canlı renkleri de  görebilirsiniz. Ayrıca çanta üzerine işlenen desen ve motifler de modellere farklı bir güzellik katmaktadır.

canta-modelleri

yeni-sezon-canta-modelleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*