Çalışan Bayanlara Makyaj ÖnerileriÇalışan Bayanlara Makyaj Önerileri
İş dünyasına atılmış,kariyer sahibi bayanlar her gün ne giyeceğini düşündüğü kadar nasıl makyaj yapması gerektiğini de düşünürler.
Yorucu iş hayatında siz de tabii ki güzelliğinizi korumak ve değişik makyajlar yapmak istiyorsunuz.Doğru makyaj tekniklerini kullanarak hem şık hem de pratik bir makyaj ortaya çıkaracaksınız.İşte makyaj teknikleri;
Pürüzsüz bir görünüm istiyorsanız  fondöten, primer, kapatıcı ve pudra kariyer hayatı makyajının vazgeçilmezlerinden biri.Eğer cildinizin gözenekleri çok belirginse fondöten sürmeden önce primer kapatı ile gözenekleri kapatın ve daha sonra fondöteni sürün. Bu şekilde fondöten daha kalıcı olacaktır.Eğer yağlı bir cildiniz varsa yağsız fondöten kullanmalısınız. Diğer kozmetikleriniz de yağsız olmalı. Kuru bir cilde sahipseniz aşırı yağlı nemlendiriciler kullanmayın bunun yerine içinde pırıltı bulunan primer kullanmanızı öneririz.Çalışan bayanlara far için en ideal renkler gri ve boz kahverengidir.Farın gün boyunca ilk sürdüğünüz gibi aynı etkiyi göstermesi için şeffaf pudra uygulayın.

 

çalışan bayanlara makyaj önerileri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*