Büyük Beden Panço ModelleriBüyük beden giyinen kadınlar ne giyecekleri konusunda kendilerini kısıtladıkları görülüyor. Günümüzde büyük bedenler içinde oldukça geniş alternatif ve çeşitlerin olduğunu görüyoruz. Artık günümüzde büyük beden giyen kadınlarda kendilerine bakmaya ve özen göstermeye başlamış ve standarttın dışına çıkarak çokta başarılı bir şekilde tarzlarını oluşturmaktadırlar.

Büyük beden giyen kadınlar çok şık bir stil yaratmak için dolaplarında yeni parçalar eklemek istiyorlarsa güzel bir öneride olan pançolar, alternatif üst seçeneği olarak kullanılan pançolar maddi açıdan yani her bütçeye uygun modelleri bulunmaktadır.

Panço, ortasından baştan geçirebilmemiz için bir delik açılmış, genellikle kare ya da dikdörtgen biçimli bir kumaş parçasından oluşan dış giyimdir.

Panço Modelleri

Büyük beden panço modellerine baktığımızda neler karşımıza çıkmaktadır incelendiğinde, kumaş panço modelleri, örgü panço modelleri, yazlık panço modelleri dokusu bakımından çeşitlendirilebilindiği gibi dikdörtgen panço, kare panço, oval kesim panço veya üçken kesim pançolarda karşılaşmakta, ayrıca kısa ve uzun pançoya kadar tercih seçenekleri bulunabilmektedir. Büyük bedenler panço seçimlerinde daha çok kumaşı aşırı kalın olmayan ve belin altında kalan uzunluktaki pançoları tercih etmeleri, daha şık gözükmelerini sağlamaktadır.

Eğer el beceriniz var ise istediğiniz renk ve modellerde ip alarak kendinize istediğiniz modellerde pançolar örebilir, ya da hangi kumaşlardan hoşlanıyorsanız, istediğiniz kumaşlardan istediniz modellerle pançolar hazırlayabilirsiniz. Bu sayede kıyafetlerinize uygun modelleri aramadan yaratmış ve bütçenize katkı da sağlayabilirsiniz.