Burçlara Göre Kısa NotlarKoç Burcu : Sıradan insanların anlayamayacağı kadar özeldir bir Koç..

Boğa Burcu : İçinde biriktirir bir Boğa. Sonra içini öyle bir döker ki, o sessiz kalışlarında ki çığlığı görürsün. Patladı mı çok fena patlar.

İkizler Burcu : Özledikçe hırçınlaşan bir yapısı vardır İkizler’in..

Yengeç Burcu : Yengeç’te öyle bir büyü vardır ki, bazen onunla geçirdiğin 5 dakika başkasıyla geçirdiğin 1 ömüre bedel olabilir.

Aslan Burcu : Şayet hayatınıza bir Aslan girmişse, mutlaka derin bir iz bırakmıştır. Özlenen ve çok zor unutulandır onlar..

Başak Burcu : Farkına varmadan aşık olursun bir Başak’a. Hayran bırakır ve sevdirir kendini ve bunun için uğraşmaz O’nun doğallığı yeter çünkü.

Terazi Burcu : Hissetmek ister Terazi. Mesela sen “Seni çok özledim.” deyip bunu hissettiremiyorsan söylediklerinin bir anlamı yoktur Onun için.

Akrep Burcu : Onları aptal yerine koymak yapabileceğiniz en büyük aptallıklardandır. Eşsiz bir analiz ve hisssetme yeteneği vardır Akrep’lerin.

Yay Burcu : Yeryüzünde bütün insanlara hiç uğraşmadan kendini sevdirebilen yani sevilen olmayı becerebilen tek burçtur Yay.

Oğlak Burcu : O’nun hayatını kimse yönlendiremez. Kimseye göre de yol çizmez bir Oğlak. Keyfinin kahyası varsa o mutlaka yine kendisidir..

Kova Burcu : Bütün kaideleri alt üst edecek kadar istisna bir Aşk’a sahiptir Kova. Çünkü O, sebep aramadan sever. Yani tertemiz sever.

Balık Burcu : Değişken bir ruh haliyle özdeşleşmiş yapısı vardır Balık’ın. Şimdi kahkaha atararak gülüyorsa 5 dakika sonra ağlıyor olabilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*