Burçin Terzioğlu Saç ModelleriBurçin Terzioğlu Saç Modelleri

Birçok sinema filmi ve dizide ekran karşısına çıkan, 1980 İstanbul doğumlu Burçin Terzioğlu, rolleri kadar gür saçları ile de beğeni kazanmaktadır. Son dönemde Poyraz Karayel, dizisinde izlenen güzel oyuncu, geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Kalın telli, iri maşa yapılmış saç modeli ve ışıltılı saç rengi, Burçin Terzioğlu’nun ten rengi ile uyum sağlamaktadır. Saç rengini ve modelini sık değiştiren başarılı oyuncu, sarı saç denemesine rağmen genellikle kahverengi saçlarına gölge ve balyaj attırarak kullanmaktadır. Bir dönem omuz hizasında kullandığı, küt kesim dalgalı saçlarını, tekrar uzatarak katlı kesim saç modeline tekrar dönüş yapmıştır. Yeşil çekik gözlerine ve buğday tenine çok yakışan kahverengi, gölge atılmış saçlarının, Burçin Terzioğlu’nun dikkat çekmesindeki rolü tartışılamaz.

Burçin Terzioğlu’nun Günlük Hayatta Kullandığı Saç Modeli

Uzun, dalgalı saçlarını, dağınık bırakmayı veya örgü olarak kullanmayı tercih eden başarılı oyuncu, günlük giysilerinde tercih ettiği spor ve rahat tarzı saçlarına da yansıtmaktadır.

Burçin Terzioğlu’nun Dizilerdeki Saç Modelleri

Oynadığı dizilerde, şık giyimi ve bakımlı saçları ile dikkat çeken oyuncu, iri bigudiler ile sarılmış, beline kadar uzun, ışıldayan saçları ile dikkat çeker. Ender de olsa saçlarını düzleştiren Burçin Terzioğlu, gülen gözlerine çok yakışan gölge atılmış kahverengi saçlarını genellikle dağınık bırakarak kullanmaktadır.

Burçin Terzioğlu’nun Davet Ve Galalardaki Saç Modelleri

Minyon tipine yakışan tek renk, geniş ve dar modellerde kısa elbiseler kullanan Burçin Terzioğlu, davet ve galalarda saçlarını, bigudi ile sardırarak ve dağınık topuz yaptırarak kullanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*