Bu yazın trend renklerinden olan toz pembe için kombin önerileri


Toz-Pembe-Kombin-Onerileri

Toz pembe trendi kombin önerileri

Bu yazın en favori renklerinden birisi toz pembe. Yaza en çok yakışan renklerden birisi olan toz pembeyi farklı kıyafetlerde görmemiz mümkün. Özellikle bu yazın diğer trendleri ile birleşince toz pembe çok şık bir görünüme bürünüyor.

Sizlere bu yazımda toz pembe rengi nasıl kullanabileceğinizi, hangi parçaları nasıl tamamalayabileceğinizi ve toz pembeyi hangi renkler ile birleştirebileceğinizi sunmak istiyorum. Toz pembe kombin önerileri için işte sizlere sunacağım detaylar.

Yazın sıcak günlerinde hem rahat etmek hem de şık görünmek istiyorsanız bu şekilde omuzları açık toz pembe dökümlü bir bluz tercih edebilirsiniz. Beyaz bir pantolon ve yine toz pembe bir topuklu ayakkabı ile tamamlanan bu kombin günlük yaşam için ve akşam gezmeleri için oldukça ideal bir uyum.

Dantel her yaz kesinlikle karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Toz pembe ile dantelin güzel bir uyum yakalandığı bu parça katılacağınız davetler için oldukça ideal. Elbiseler dışında dantel ve toz pembe uyumunu eteklerde özellikle diz altında dar eteklerde, bluzlarda ve gömleklerde oldukça fazla görebiliriz.

İkili takımlar kışın olduğu gibi yazında karşımıza çıkacak. Spor ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacak olan parçalar günlük yaşam için oldukça ideal. Burada olduğu gibi bir büstiyer veya bir tişört ile bu kombini tamamlayabilirsiniz.

Baştan aşağıya toz pembe rengine bürünmek sizin için biraz abartı gelse de aslında bu yaz bu kombinler ile sıklıkla karşılaşacağız. Özellikle katlı ve pliseli eteklerin bu şekilde yine toz pembe veya beyaz kıyafetler ile tamamlanması güzel bir uyum oluşturacak. Ayrıca ayakkabılarda da toz pembeyi sıklıkla görüyoruz.

kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/foto/moda/toz-pembe-modasi_43359

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*