Beyaz Tshirtle Yapılabilecek Kombinler


yazlik-beyaz-tshirt-modelleri-2014-700x415

Beyaz tshirt, her kadının dolabında bulunması gereken vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Kaliteli bir kumaş ve kesime sahip olması, oldukça önemli olup aksi halde ne kadar güzel bir kombin yapsanız da istediğiniz görüntüye ulaşmanız mümkün olmaz.

Beyaz Tshirt ve Kot Şort Kombini

Yaz aylarının vazgeçilmez kombinlerinden olsa, her vücutta farklı durmaktadır. Kot şortunuzun hafif eskitilmiş ya da yırtık olması yaz aylarına daha uygun bir hava katar. Ayakkabı olarak converse en doğru seçim olsa da, renkli sandaletler de değerlendirilebilir. Ayrıca, rengârenk deri ve ip bileklikler kombinin tamamlanması için önemli bir ayrıntı.

Beyaz Tshirt ve Mini Etek Kombini


Mini etek ve beyaz tshirt kombininde, tshirt kesiminin dar olması daha hoş duracaktır. Keten ya da jean eteklerle beraber, ilk bakışta söze çarpacak bağcıklı bir topuklu ayakkabı kullanılabilir. Çanta seçiminde minik çantalardan yararlanılırken, gümüş aksesuarların kullanımı doğru bir tercih olur.

Beyaz Tshirt ve Skinny Pantolon Kombini

Jean skinny pantolonlar en çok tercih edilen modellerden olsa da, siz bir farklılık yapıp, rengârenk pantolonlar kullanabilirsiniz. Yeşil, mavi, kırmızı tonları oldukça hoş bir kombin oluşturmak açısından elverişli olabilir. Çanta olarak, deri çantalar ve yine aynı şekilde deri aksesuarlardan yararlanılabilir. Ayakkabı tercihinizi, ilk etapta dikkat çekmeyen, ayağınızı tamamen kavrayacak, sert görünümlü ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayan Pembe Potin Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde bayan ayakkabı, pembe potin ayakkabı ve potin ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*