Beyaz Mini Elbiseler Nasıl Kombinlenir?Sıcak yaz aylarında giyilen beyaz mini elbiseler, birlikte kullanılan ayakkabı, çanta ve aksesuarlar değiştirilerek birkaç şekilde kombinlenmektedir. Gidilen ortama göre dar, geniş, tüllü, dantelli, sade birçok değişik modeli bulunan beyaz mini elbiselerin, kumaşına göre seçilen ayakkabı, çanta ve aksesuar kullanılır.

Günlük Kullanılan Beyaz Mini Elbiseler

Yazlık ince kumaşlardan dikilen beyaz elbiseler, genellikle geniş modellerdedir. Günlük giyilen bu hafif elbiseleri, uzun boylu bayanlar düz babetler ile kısa boylu bayanlar ise dolgu topuk ayakkabılar ve büyük ebatlarda çantalar ile birlikte kullanmaktadır. Sade modellerdeki beyaz elbiseler, 2015 yılında çok moda olan zincirler, deri bileklikler ve renkli boncuk takılar ile birlikte kullanmaktadır. Beyaz her renk ile uyum sağlayan bir renktir, beraberinde kullanılan çanta ve ayakkabı beyaz olabileceği gibi kırmızı, somon, açık kahve, mavi kısaca her renk ile uyum sağlayacaktır.

Düğün Ve Davetlerde Kullanılan Beyaz Mini Elbiseler

Düğün ve davetler için çok değişik model ve kumaşta beyaz elbise mevcuttur.  Sade veya ışıldayan kulaşlardan dikilen beyaz elbiselerin yanında, dantel, tül ve file kullanılmış modelleri, lame, dore işlenmiş modelleri mevcuttur. Sade beyaz elbiseler ile en çok lame, dore stiletto veya platform topuk ayakkabılar kullanılmaktadır. Ayakkabı, elbise ile aynı renk beyaz ise, gösterişli boncuk ve zincir kullanılmış çantalar ile kombinlenebilir. Stiletto tarzı nude ayakkabılar veya zımbalı stiletto ayakkabılarda beyaz elbiseler ile uyum sağlamaktadır.

Ofiste Kullanılan Beyaz Elbiseler

Düz modellerdeki beyaz elbiseler çalışma hayatında da kullanılabilir. Beraberinde kullanılan ceketler, büyük çantalar ve stiletto tarzı ayakkabılar ile şık bir ofis giysisi olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*