Bayan Kloş Etek ModelleriBayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen kloş etek modelleri rahatlıkları ve özellikle bayanların tüm vücut hatlarını kapattığından dolayı kloş etekleri her kombinlerinde kullanmayı seviyorlar. Bayanlar için tam ideal bir günlük kıyafet olan kloş etek modelleri her türden ceketle, gömlekle, bluzla hatta kış sezonunda da kazaklarınızla bile rahatlıkla kombinlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kloş etek modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda da bütün ilgileri üstüne çekmeye başarmış gibi görünüyor.

Kloş etek modelleri her zaman etek modeli olarak karşımıza çıkarak ve özellikle büyük beden bayanlarımızın ister iş yaşamlarında ister günlük olarak ister şık bir davette yani istedikleri her mekana uygun modelleri de tercih edebileceklerini söyleyebiliriz. Kalça ve bel kısmı oturan ve aşağı kısmı oldukça geniş olarak moda avcıları tarafından tasarlanan kloş etek modelinin özelliğinden dolayı genç hanımlarımızın da severek tercih ettiklerini görmekteyiz. Özellikle uzun olan tasarlanıla kloş etek modellerini genel itibari ile tesettürlü bayanlarımız tercih ederken, kısa olan çeşitlerini de açık bayanlarımız tercih edebilmektedir. Açıkçası her iki model de bayanlarımıza oldukça şık ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır.

Kloş etek modelleri özellikle topuklu ayakkabılarla kombin yapıldığı zaman inanılmaz görüntüler ortaya çıkabiliyor ve kesinlikle topuklu ayakkabılarla her kombininizi gerçekleştirmenizi öneririm. Bu sezon özellikle kloş etek modellerinde pastel koyu tonlarına ağılık verilerek bayanların tercihlerinde oldukça yerini alacağı görünüyor. Modacılar bu etekler modelleri tasarlarken tüm ayrıntıyı göz önünde bulundurarak özellikle kumaş seçimlerinde deri, saten, dantel, pullu, payetli ve şifon gibi kumaşlarla tasarlanarak bayanlarımıza hem cazip bir görünüşe hem de şık izleminler kazandırmalarına yardımdı olmuşlardır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*