Ayakkabı Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler


1x1.trans

Ayakkabı Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gün içinde En çok kullandığımız Vücudun tüm yükünü çeken ayaklarımıza biraz daha önem göstermeliyiz. Özellikle ayak sağlımız için ayakkabı seçerken çok dikkatli olmalıyız. Elbise seçimi ve giyim tercihlerinde yapılan hataların telafisi kolaydır ama ayakkabı seçiminde yapılan hatalar bizi telafisi mümkün olmayan sağlık sorunlarının yaşanmasına itebilir. Hem sağlıklı hem modaya uygun ayakkabı seçimi yapmakta zorlanacaksınız sanmayın sakın hem modaya uygun hemde hemde doğru ayakkabıyı seçebilirsiniz. Ayakkabı seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenlerin başında kullanılacak mevsim şartları gelmektedir. Kış aylarında daha kapalı modeller seçildiği için mikrop oluşumu ve terleme yüksek seviyededir.
ayakkabı-seçimi
Aldığınız Modelin ortopedik olmasına dikkat edin ve içinde içinde anti bakteriyel yün kullanıldığından emin olmalısınız. En çok düşülen hatalardan biri olan ilerde genişler diye sakın ufak numaralı ayakkabı almayın.
Tabanı elastik modeller konfor açısından tatmin edicidir.


Bir önceki yazımız olan 2015 Bayan Takım Elbise Modelleri başlıklı makalemizde adil ışık, armine ve bayan takım elbise modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*