ARMİNE EŞARP VE ŞAL MODELLERİEn moda eşarpları ile tanınan ve tesettürlü bayanların ilk tercihleri arasında yer alan Armine eşarp yeni renk ve tasarımları ile 2014 sezonunda sergilediği eşarp koleksiyonu ile ilgi odağı oldu. Dünyaca ünlü bir tesettür markası olan Armine, modanın çizgi ve renklerini takip ederek hazırlamış olduğu 2014 Koleksiyonunda yer alan şal modelleri de eşarplar kadar ilgi görüyor. Her kıyafete göre kombine edebileceğiniz Armine eşarp ve şal modellerinde en çok göz alıcı detay ise renk ve desenlerinin şık bir görünüm oluşturmasıdır. Birçok renk ve desenleri ile adeta bayanların seçimini zorlaştırıyor. 2014 sezon eşarp ve şal koleksiyonunda leopar desen üzerine çeşitli renklerin yer aldığını görüyoruz. Leopar desenlerin yanında asimetrik çizgiler, çiçekli desenler, geometrik desenler ve düz desenler yer alıyor. Orta kısmı tek renk kenarları ise leopar desenli olan eşarplar en çok tercih edilen modellerden.

Eşarp ve şallar gün içerisinde kombine edilebileceği gibi özel günler için de kombine edilebilir. Eşarp ve şallarda en çok açık ve canlı renklerin çoğunlukta olduğunu görüyoruz. Bunların yanında pastel renk ve karışık renk tonlarını da görebiliyoruz.

Tesettürlü bayanların dünyasını güzelleştiren Armine eşarp ve şal 2014 koleksiyonunda şıklığı ve zarafeti ön plana çıkarıyor. Sizde bu birçok seçenek arasından kombinasyon yaparak şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun için en çok tercih edilen tesettür markası Arminenin koleksiyonuna göz gezdirmeniz yeterli olacaktır.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*