Armine Pardesü ModelleriArmine Pardesü Modelleri

Tesettür giyim denince akla gelen markaların başında elbette Armine gelmektedir ve Armine 2014 pardesü modelleri bu senenin en şık pardesüleri olarak öne çıkmaktadır.

Tesettür giyimde bayanların isteklerini her zaman önceden gören ve tesettür giyimde modanın nabzını belirleyen Armine pardesü modelleri açısından da bu seneye damgasını vuracaktır. Özellikle Armine 2014 pardesü modelleri bu sene e fazla konuşulacak olan pardesü modelleri arasındadır.

Armine pardesü bu sene ilkbahar ve yaz modelleri için sıcak renklerden çok beyaz, ekru, krem, süt kahve, vişneçürüğü, lacivert, pudra, bordo, camel, bej, taba gibi renkleri ön plana çıkarmıştır.

Armine pardesünün her detaya, minimalist çizgilere varıncaya kadar çıkardığı modellerle şık ve stil giyinmek isteyen bayanların her zaman tercihi olmuştur. Bu sene de ortaya koyduğu kreasyon ile bayanların gözünü doldurmaktadır.

Armine pardesünün yaka, düğme ve ceplerdeki uyumu gözden kaçmamaktadır. Her model için özel olarak üretilen aksesuarları ile tesettür giyimde bu sene de en çok aranan ve beğenilen modeller yine Arminde pardesü modellerindedir.

Markanın sadece tesettür üzerine olmayışı, özellikle eşarpta da bir ekol olması ve her pardesü modeli için birbirinden güzel alternatif eşarpların da bulunması Armine pardesünün öne çıkmasında büyük etki meydana getirmektedir. Çünkü tesettür giyimde bayanlar için en önemli olan hususların başında uyum ve bütünlüğün sağlanması ve dış giyimde kombinasyonun mükemmel olmasıdır. İşte bu noktada Armine tam da bayanların istediği bütünlüğü sağlayan önemli bir markadır.

Artık tesettür giyimde bayanlar Armine pardesü, kap, tunik ve eşarp çeşitlerini görmeden ve diğer tüm Armine ürünlerine göz atmadan alışveriş yapmıyorlar ve bunda da haklılar. Çünkü Armine tesettür giyim için vazgeçilmez bir markadır.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*